![İŞÇİ PARTİSİ MİLAS TEŞKİLATI ZİYARETİ](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/isci-partisi-milas-teskilati-ziyareti.jpg?fit=600%2C450&ssl=1)
İşçi Partisi Milas İlçe Başkanı Mehmet Telkök ve İP Milas İl Genel Meclis Üyesi adayları Gülabi Demir ile Hasan Hüseyin Semerci ve parti üyesi Erman Sağlık, Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Benzer Konular
14.07.2020 17:09
0
*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tunadan Milas ekonomisi hakkında bilgi alan DP Adayı Güner; zeytincilik yasasının değiştirilerek zeytinliklerin toplu konut arazisi haline getirilip TOKİye devredilmesinin amaçlandığını bildirdi. Demokrat Parti Muğla
06.08.2013 17:38
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Fişekçi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit
07.10.2019 17:00
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Turhan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen,
19.01.2022 17:10
*Menteşe’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde 19 Ocak Perşembe günü, saat 09.30’da başlayacak ve gün boyu sürecek Mermer ve Çevre Çalıştayı düzenleniyor. Muğla’da Valilik öncülüğünde, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla
18.01.2018 14:49