DOLAR
33,0880
EURO
36,0309
ALTIN
2.560,77
BIST
11.064,85


AKP MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYI HASAN ÖZYER MİTSO’DA.

AKP MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYI HASAN ÖZYER MİTSO’DA.
13.05.2015 16:40
0
A+
A-

AKP Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer ile AKP Milas İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akyer ve bir grup partili, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında partilerinin seçimleri yönelik projelerini anlatan AKP’liler, partilerinin 2. sıra adayının Milaslı Hasan Kökten olduğunu belirterek bunun Milas için bir şans olduğunu söylediler.

Ziyaret sırasında AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer’i, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu üyelerine tanıttı. Özyer’in daha önce de Muğla milletvekilliği yapmış olması nedeniyle Muğla’yı ve ilçelerini iyi tanıyan deneyimli bir kişi olduğunu, ikinci sırada ise Milaslı bir adayın bulunduğunu ve bunun da Milas için bir şans olduğunu anlatan AKP İlçe Başkanı Levent Akyer, “Biz aynı zamanda Milas milliyetçisiyiz. Milas’a hizmet getirilmesini istiyoruz. İkinci sıra adayımızın Milaslı olması bir şans. İktidar partisinin imkanlarını Milas’a daha kolay getirebiliriz” dedi.

AKP Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer ise daha önceki milletvekilliği döneminde Muğla ve ilçelerini çok iyi tanıdığını ifade etti. Özyer “Milas’ta bir sıkıntı var. Buradaki hizmet gibi bir siyaset başka yerde yok. Milletvekilliğim döneminde her ilçeden yatırımlarla ilgili, projelerle ilgili istekler yağardı. Milas’tan istek gelmezdi. Milas, talep konusunda zayıf kalıyordu. Fakat tayinler konusunda en çok talep Milas’tan geliyordu. Milas enteresan bir yer. Yatağan da aynı Milas gibiydi. İnşallah bunu, bu dönemde aşarız. Bizden proje talebinde bulunun. Projeler için, yapılacak işler için talepte bulunun. Milaslı Milas’a sahip çıkmazsa olmaz” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, AKP Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer ile partililerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine başarılar diledi. Hasan Özyer’i, kendisinin de ANAP’lı olduğu dönemden beri yakından tanıdığını anlatan Reşit Özer “Bizim amacımız Milas’a daha çok hizmet gelmesi. Partilerden, adaylardan beklentimiz bu. Aydın – Yatağan – Milas – Güllük demiryolunun bir an önce yapılmasını ve demiryolunun Milas OSB’den geçirilmesini istiyoruz. Hava kirliliği nedeniyle Milas’a doğalgaz getirilmesini bekliyoruz” dedi.