MİTSO Yönetimi Manisa TSO Manisa Elele kokteyline katıldılar
![MİTSO Yönetimi Manisa TSO Manisa Elele kokteyline katıldılar](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/mitso-yonetimi-manisa-tso-manisa-elele-kokteyline-katildilar.jpg?fit=570%2C379&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, Meclis Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı “Manisa Elele” kokteyline katıldılar.
Benzer Konular
MİFAD YÖNETİMİ MİTSOYU ZİYARET ETTİ *25 27 Mayıs tarihleri arasında Milasta Kültür Festivali düzenlemek amacıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Milas Folklor Araştırma Derneği yöneticileri MİTSO yönetimini ziyaret etti. *Milasın ekonomik
06.08.2013 17:47
0
*MİTSOyu ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Adayı Tolga Çandar Sizlerden öğreneceğimiz çok şey var dedi. *Ülkenin ve Milasın mega projelere ihtiyacının olduğunu vurgulayan Tolga Çandar kökeninin Milas olduğunu belirterek Orjinimiz
06.08.2013 17:37
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Vakıfbank Milas Şubesi Müdiresi Duygu Ilbıra’yı ziyaret ederek göreve gelmesi nedeniyle kutladı. MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vakıfbank Milas Şubesi Müdiresi Duygu
26.06.2015 16:25
Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi, MİTSO yönetimine bir nezaket ziyaretinde bulundu. ADD Milas Şube Başkan Yardımcısı Kemal Polat, Genel Sekreter Şahin Bilgi, Yazman Yücel Öztürk Alpan ve Yönetim Kurulu Üyesi
06.08.2013 17:29
Milas’ta yıllardır sürdürülen kurumlar arası işbirliği ve dayanışmaya İasos‘ta güzel bir halka daha ekleniyor. Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın bu yıl için açıklanan “Alternatif Turizm Altyapı Mali Destek Programı” kapsamında İasos
19.11.2020 13:28
TOBB bünyesinde oluşturulan Kadın Girişimciler oluşumunun Muğla birimi Milas yöresinde yok olmaya yüz tutmuş ipekçiliğe destek çıktı. Bazı köylerde halen daha ipek dokumasını bilen birkaç kadına el uzatan Kadın Girişimciler
06.08.2013 17:32