DOLAR
32,9964
EURO
35,9578
ALTIN
2.576,83
BIST
11.064,85


VAKIFBANK’TAN MİTSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ FAİZLE İŞLETME İHTİYAÇ KREDİSİ

VAKIFBANK’TAN MİTSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ FAİZLE İŞLETME İHTİYAÇ KREDİSİ
30.03.2016 08:53
0
A+
A-

Üyelerine bankalardan daha uygun koşullarda kredi sağlamak ve bankacılık hizmetlerinden öncelikli olarak yararlandırmak amacıyla MİTSO yönetiminin girişimleri sonucunda Vakıfbank Milas Şubesi Müdürlüğü ile protokol imzalandı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile Vakıfbank’ın Milas Şubesi Müdürü Atilla Sivrikaya tarafından imzalanan protokole göre, MİTSO üyelerine 0-24 ay vade masrafsız % 1.37 faiz oranı uygulanacak. Vadeye göre kademeli olarak uygulanacak faizler 49-60 ay arası vadelerde masrafsız olarak % 1.43 faiz oranına göre işlem yapılacak.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile Vakıfbank Milas Şube Müdürü Atilla Sivrikaya arasında imzalanın protokol törenine MİTSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ve MİTSO Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ile Vakıfbank Portföy Yöneticisi Turgut Karaltı da katıldı.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MİTSO ile Vakıfbank Milas Şubesi arasında imzalanan protokol hakkında “Her fırsatta üyelerimize daha uygun koşullarda kredi ve en uygun oranda kredi faizi arayışı içindeyiz. Vakıfbank Milas Şubesi ile yaptığımız kredi/faiz protokolünün uygulamada üyelerimize yararlı olmasını diliyorum” diye konuştu.