![19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/09/gaziler-gününüz-kutlu-olsun.jpg?fit=1000%2C714&ssl=1)
Benzer Konular
*Milas Ticaret ve Sanayi Odası ile Muğla Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası işbirliğinde e-fatura, e-defter ve e-arşiv uygulamaları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. *TÜRMOB Eğitmeni Nedim Boz, 1 Ocak 2020
18.12.2019 16:48
0
Milas Emlak Müşavirleri Derneği (MEMDER), Milas zeytinyağına AB coğrafi işaret alınması nedeniyle Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i kutladı. MEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kırkık, Başkan Yardımcısı Uzay Demirbaş, Genel Sekreteri İsrafil
20.01.2021 20:49
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, MİTSO’nun 9 No’u Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Hakkı Ayakdaş’ın Barış Caddesindeki işyerini ziyaret
21.02.2018 10:20
*MİTSO Yönetimi, Ankara’da yapmış olduğu Muğla milletvekillerine ziyaret ile ilgili izlenimlerini MHP İlçe Yönetimi ile de paylaştı. *MHP Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, MİTSO’nun çalışmalarından övgüyle söz ederek “Hepimiz Milas
11.03.2016 16:25
MECLİS’TE 4 VEYA 5 MİLASLI MİLLETVEKİLİ OLABİLİR *24 Haziran seçimlerinde CHP’den ikinci sıra milletvekili adayı olan Suat Özcan, MİTSO’yu ziyaret ederek partisinin seçim vaatlerini ve seçilirse kendisinin yapacaklarını anlattı. *MİTSO’yu
21.06.2018 17:03
2013 yılının Mayıs ayından bu yana Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na Meclis ve Yönetim Kurulu üyesi olarak hizmet vermekte olan Yusuf Sami Kont özel işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu görevlerinden istifa
08.12.2017 15:26