DOLAR
32,9024
EURO
35,8369
ALTIN
2.524,39
BIST
11.172,75


2. MİLAS Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı 3- 6 Mart ta

2. MİLAS Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı 3- 6 Mart ta
06.08.2013 17:36
0
A+
A-

2. Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, MİTSO’nun da aralarında bulunduğu 23 kurumun desteğiyle 3 – 6 Mart tarihleri arasında düzenleniyor.

Üç firmanın sponsor olduğu ve Expolink Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Ltd. Şirketi tarafından gerçekleştirilecek olan fuarda “Milas zeytinyağı yarışması” da yapılacak.

Fuarda TRT’nin “Bu Toprağın Sesi” programı kapsamında “Kadın Çiftçi Yarışması” düzenlenecek. Fuarda ayrıca “Bitkisel ve hayvansal üretim” konulu bir de panel gerçekleştirilecek.

Geçen yıl MİTSO’nun da katkılarıyla ve büyük bir başarıyla gerçekleştirilen Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi bu yıl 3 – 6 Mart tarihleri arasında Milas’ta yapılacak. Geçen yılki fuarın üstün bir başarıyla gerçekleşmesinde büyük emeği olan Expolink Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Ltd. Şirketi tarafından organize edilen fuara bu yıl MİTSO’nun da aralarında bulunduğu 23 kurum destek veriyor. Ayrıca üç firmanın da sponsor olduğu fuarda bu yıl geçen yıldan farklı olarak bir de “Milas zeytinyağı yarışması” düzenlenecek.

Fuara bu yıl TRT de büyük ilgi gösteriyor. TRT’nin sevilen programlarından olan “Bu Toprağın Sesi” programı kapsamında “Kadın çiftçi yarışması” düzenlenecek. Fuarda ayrıca “Bitkisel ve hayvansal üretim” konulu bir de panel gerçekleştirilecek.

İlgili yasa gereğince TOBB’nin izni ile düzenlenen fuarda bu yıl katılımın geçen yıldan daha yoğun olması bekleniyor. Geçen yılki fuarda 142 üretici firma stant açmış, 30’dan çok farklı ürün sergilenmiş ve 47 farklı ilden 180 binden çok kişi de fuarı ziyaret etmişti.