4 Nolu Meslek Komitesinin Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Toplantı Meslek Komitesi Başkanı; Velitdin ÇAKIROĞLU tarafından açıldı. Toplantıda İnşaat Mühendisleri odasının açılması ile ilgili konu tekrar görüşüldü.Toplatıya katılanlar;4 nolu Meslek Komitesi Başkanı Velitdin ÇAKIROĞLUÜye Enver TUNAÜye Ümit ZORÜye Cuma BOZKURT
Benzer Konular
Muğla’daki bazı oda başkanları ve yöneticileri Muğla İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek İdlib şehitleri için başsağlığı dileğinde bulunurken “Her zaman kahraman ordumuzun yanındayız” dediler. Aralarında Muğla Ticaret ve Sanayi
09.03.2020 09:33
0
Milasın önde gelen kültür balıkçılığı firmalarından MARE NOSTRO, Milas yöresinde kültür balıkçılığı yapan firmalardan satın aldıkları balıkları kendi tesislerinde işleyip hazır yemek haline getirerek Avrupa ülkelerini ihraç ediyor. MARE NOSTRO
06.08.2013 17:29
*Zeytinyağında lisanslı depoculuk konusunda ihtiyaç ve talep belirlemesi için T.M.O tarafından Ege’nin zeytinyağı üreten il ve ilçelerinde araştırma başlatıldı. *T.M.O. İzmir Şube Müdürlüğünden uzmanlar Milas’ta İlçe Tarım Müdürlüğü, MİTSO ve
20.01.2017 08:03
*MİTSO’nun Kasım ayı meclis toplantısında meclis ve yönetim kurulu üyelerinin 2014 yılında da huzur hakkı almadan çalışması kararlaştırıldı. *Meclis toplantısında ayrıca meclis ve yönetim kurulu üyelerinin, şehir dışı veya
29.11.2013 14:37
01.09.2022 14:11
*MİTSO’nun Ocak ayı olağan meclis toplantısında bir önceki ayın kati mizanı da oylamaya katılan üyelerin oybirliği ile kabul edildi. Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ocak ayı olağan meclis
01.02.2018 15:40