4 Nolu Meslek Komitesinin Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
![4 Nolu Meslek Komitesinin Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/4-nolu-meslek-komitesinin-eylul-ayi-toplantisi-yapildi.jpg?fit=580%2C435&ssl=1)
Toplantı Meslek Komitesi Başkanı; Velitdin ÇAKIROĞLU tarafından açıldı. Toplantıda İnşaat Mühendisleri odasının açılması ile ilgili konu tekrar görüşüldü.Toplatıya katılanlar;4 nolu Meslek Komitesi Başkanı Velitdin ÇAKIROĞLUÜye Enver TUNAÜye Ümit ZORÜye Cuma BOZKURT
Benzer Konular
*1 Kasım genel seçimlerinde AKP’nin Muğla Milletvekili adayı Nihat Öztürk ile İsmail Baykal, ilçe başkanı Levent Akyer ile birlikte MİTSO’yu ziyaret ettiler. Yaklaşan 1 Kasım genel seçimlerinde AKP’den aday
12.10.2015 08:18
0
*MİTSO’ya, Almanya’nın Köln kenti Ticaret Odası ile Türkçe – İngilizce dil öğrenimi konusunda işbirliği yapma önerisi geldi. *Yapılacak görüşmeler sonrasında iki oda arasında uzlaşma sağlanabilirse Almanya’da ve Milas’ta açılacak ve
25.09.2014 15:38
Milas Emniyet müdürlüğüne, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Faruk KARATAŞ’ın atanmasından sonra ziyaret eden Enver Tuna ve ekibini, 03 Eylül 2009 Perşembe günü Milas Emniyet Müdürü Ömer Faruk KARATAŞ İadei
06.08.2013 17:26
Bize vatan toprakları üzerinde bağımsız ve özgür yaşamamızı sağlayan Kurtuluş Savaşımızın büyük önderi ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının, şehitlerimizin, gazilerimizin manevi huzurlarında bir kez daha saygıyla
29.08.2013 22:00
T.C. İçişleri Bakanlığı Koronavirüs salgınına karşı yeni bir genelge yayınlayarak alınacak ek önlemleri bildirdi. Bakanlıktan 81 ilin valiliklerine gönderilen genelgede 1 Ocak 2021 Cuma günün resmi tatil olması da göz
16.12.2020 12:10
*Milas’ta, Kaymakamlığın öncülüğünde balık festivali düzenlemek için hazırlıklara başlandı. *”1.Uluslararası Milas 2017 Balık Festivali” adıyla hazırlıklarına başlanan şenliğin12-18 Mayıs tarihlerinde yapılacağı belirtildi. Milas’ta; Zeytin Hasat Şenliği’nin ardından bu kez “Balık
25.04.2017 17:32