DOLAR
32,9968
EURO
35,9956
ALTIN
2.569,23
BIST
11.064,85


5 Ağustos 2009 çarşamba günü MİTSO Yönetimi, Toprak Holding çalışanlarına destek ziyaretinde bulundular.

5 Ağustos 2009 çarşamba günü MİTSO Yönetimi, Toprak Holding çalışanlarına destek ziyaretinde bulundular.
06.08.2013 17:26
0
A+
A-

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver TUNA, Meclis Başkanı Reşit ÖZER ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin MAT, Toprak Holding A.Ş.’ye yaptıkları ziyarette çalışanların yanlarında olduklarını belirttiler.

Toprak Holding Tesis Yetkilisi Maden Mühendisi Haluk ONARAN, TMSF tarafından mallarına el konulduğunu ve Toprak Holding A.Ş.’nin faaliyetine ara verdiğini ve Milas’taki tesislerinde çalışan işçilerin zor durumda olduklarını, bazı işçi arkadaşlarının bu duruma daha fazla dayanamayarak ayrıldıklarını belirtti. Buradan ekmek yiyen insanlar olarak hepimizin ortak isteği, yine eski günlerimize dönüp üretim yapmak dediler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna; “Bölgemizde ciddi bir yere sahip olan bu tesisinizin yeniden ayağa kalkabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın diyerek, bu sadece sizin değil Milas’ın da sorunudur. Sizlerin düştüğü bu durum bizleri son derece üzmüştür” şeklinde konuştu.

Tesis yetkilisi Maden Mühendisi Haluk ONARAN, MİTSO yönetimine vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.