6 Nolu Meslek Komitesinin Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
![6 Nolu Meslek Komitesinin Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/6-nolu-meslek-komitesinin-eylul-ayi-toplantisi-yapildi.jpg?fit=480%2C360&ssl=1)
Toplantı Meslek Komitesi Başkanı; Kemal LÖK tarafından açıldı. Toplantının gündem maddesi ülkemizde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle sektörde yaşanan sorunlar görüşüldü.
Toplatıya katılanlar;
7 nolu Meslek Komitesi Başkanı Kemal LÖKÜye Cemal YÜKSELÜye Hasan CUNBULÜye Levent ÖZTÜRKÜye İrfan KIRAN
Benzer Konular
https://youtu.be/xZTXQ3RbEVU 7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin 7326 sayılı Kanun 9 Haziran 2021 tarihli ve 31506 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.
30.07.2021 11:56
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, 50 ve daha çok yıldır oda üyesi olarak Milas ekonomisine katkıda bulunmakta olan üyelerini ziyaret ederek kutlayıp teşekkür ediyor. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit
06.01.2022 17:20
Dünya piyasalarında, pamuğun alışılmış dengeleri sarsılıyor. *Ege İhracatçı Birliklerinden yapılan açıklamaya göre; 2013/14 sezonunda 18.4 milyon ton’a ulaşması beklenen dünya pamuk stoklarının yüzde 50’den fazlası Çin’in elinde bulunuyor.
10.10.2013 17:06
Harita Mühendisleri Odası Milas Temsilciliği, üyesi olan harita mühendislerinin kamulaştırmalarda bilirkişilik yapabilmeleri amacıyla kurs düzenledi. 2 gün sürecek kursa katılan harita mühendisleri kurs sonunda yapılacak sınavı başarırlarsa kamulaştırmalarda bilirkişilik yapabilme
06.08.2013 17:34
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının Haziran ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Toplantısında konuşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, OSB’deki sanayi parsellerinin hak sahiplerine iki ay içinde teslim edileceğini ifade
03.07.2020 15:45
Coronavirüs salgını sürecinde başlatılan uzaktan eğitimde birçok öğrencinin tableti veya bilgisayarı olmaması nedeniyle eğitim programlarının izleyemediği anlaşılınca Milas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından tablet bağış kampanyası başlatılmıştı. MİTSO Yönetim Kurulu
05.10.2020 15:42