![](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2017/12/indir.jpg?fit=640%2C399&ssl=1)
Yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzur, bolluk ve bereket getirmesi dileğiyle nice mutlu yıllar temenni ederiz.
Benzer Konular
*MİTSO’nun yaptığı başvuru THY yönetimi tarafından olumlu karşılandı. Bundan sonra THY uçaklarının iç anonslarında havalimanının adı Milas – Bodrum Havalimanı olarak anons edilecek. Milas ilçe sınırları içindeki Milas Bodrum
15.05.2015 17:22
0
Adalet ve Kalkınma Partisi; Muğla Milletvekili, Muğla Büyükşehir, Milas Belediye Başkan adayları ve partinin ilçe yöneticileri Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. AK Partililer, MİTSO yöneticilerine projelerini anlattılar. Muğla
12.02.2019 15:04
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Internatıonal Gastro Bodrum Festivaline katıldı. Milas ürünlerinin tanıtımını yaptığı Yerel yöneticilerin gastronomi/gastronomi turizmi üzerindeki önemi, STK’ların gastronomi üzerindeki önemi ve yeri konulu festivale katılan MİTSO
24.05.2024 16:31
MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve yönetim kurulu üyeleri, T.B.M.M.’deki Muğla Milletvekillerini ziyaret etti. Ankara’da, T.B.M.M’ndeki Muğla milletvekillerini ziyaret ederek üyelerinin ve yörenin sorunlarını ve önerilerini bir rapor
15.05.2024 12:44
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, 50 ve daha çok yıldır oda üyesi olarak Milas ekonomisine katkıda bulunmakta olan üyelerini ziyaret ederek kutlayıp teşekkür ediyor. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit
06.01.2022 17:20
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce yarbay rütbesine terfi eden Milas İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan’ı ziyaret ederek kutladı
10.01.2019 16:00