Yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzur, bolluk ve bereket getirmesi dileğiyle nice mutlu yıllar temenni ederiz.
Benzer Konular
“MİLAS DIŞARIDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL” Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Atik’i makamında ziyaret etti. Binbaşılığa terfi eden Mehmet Atik’i kutlayan MİTSO Yöneticileri
19.09.2013 13:43
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl d a 34 üniversite öğrencisine burs desteği sağladı. Her öğretim yılı için okulların açık olduğu 8 ay boyunca 300’er
01.12.2021 16:06
Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın hatırlattığı Milas’ın tarihi ve turistik yerleri ile tüm mahallelerinin ulaşım yollarını gösteren ve ayrıca tarihi alanlarla ilgili tanıtıcı bilgilerin de yer aldığı ayaklı haritalar yerlerine
10.01.2019 16:55
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Uluslararası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi tarafından İstanbul’da düzenlenen Güçlü Bir Fikri Mülkiyetin Rolü Zirvesi’ne katıldı. Zirvede TOBB Başkanı
07.10.2019 17:13
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Covid-19 salgınına karşı alınan önlemler kapsamında çalışma saatlerini yeniden belirledi. Muğla İl Hıfzısıhha Kurulunun aldığı kararlar kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarının mesai saatlerine getirilen
08.12.2020 11:53
MİTSO Yönetimi, Milas Kaymakamı Fuat Gürel’i makamında ziyaret ederek bir süre önce Ankara’da Muğla milletvekillerine sunulan 55 sayfalık rapor içeriği hakkında bilgilendirmede bulundu. MİTSO Yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren
22.03.2016 09:09