DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


GÜÇLÜ KURUMSAL KÜLTÜRE SAHİP OLAN KURUMLAR BAŞARILI OLUR

GÜÇLÜ KURUMSAL KÜLTÜRE SAHİP OLAN KURUMLAR BAŞARILI OLUR
03.12.2018 15:59
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen “kurum kültürü” konulu eğitimde, güçlü kurumsal kültüre sahip olan kurumların başarılı olabileceği belirtildi.

MİTSO’nun üyelere ve Oda çalışanlarına yönelik olarak sürdürmekte olduğu eğitimler sürüyor.  Son olarak kurum kültürü konusunda düzenlenen eğitim, ABİGEM eğitimcilerinden Psikolog Besim Ogelman tarafından verildi. Psikolog Besim Ogelman, başarılı kurumların güçlü kurumsal kültüre sahip olan kurumlar olduğunu belirterek kurumların kurumsal kültürü oluşturmaları gerektiğini ifade etti. Besim Ogelman şöyle konuştu:

“İş hayatında başarılı olan kurumlar güçlü kurumsal kültürü oluşturabilen kurumlardır. Çalışanlar kendilerini, çalıştıkları kuruma ne kadar çok ait hissederlerse işlerinde o kadar çok başarılı olabilirler. Kurumsal kültüre sahip çalışanların olduğu kurumlar ise başarılı olurlar. Kurumsal kültürü olmayan kurumlar, kendi kurum kültürlerini yaratmak zorundadırlar. Eğer bunu yapamazlarsa kısa sürede yok olurlar. Türkiye’de pek çok firmanın kısa sürede sona ermesi, sağlam bir kurumsal kültüre sahip olmamalarındandır”…