DOLAR
30,9200
EURO
33,4577
ALTIN
2.019,02
BIST
9.344,97


MİTSO’DAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE KUTLAMA ZİYARETİ

MİTSO’DAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE KUTLAMA ZİYARETİ
17.04.2014 16:40
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 168. yıldönümü nedeniyle Milas İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın’ı ve Emniyet Müdür Yardımcısı Serdar Gökmenoğlu’nu ziyaret etti.

 

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu; İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın’ı kutlayarak başarılar dilediler. MİTSO Yöneticileri, ilçede MOBESE kamera sistemi kuruluşu için sürdürülen çalışmalara desteklerinin süreceğini söylediler.

 

Milas İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın da MİTSO yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Seçim döneminin yorgunluğunu atmaya başladıklarını belirten İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın, Milas’ta huzurlu bir seçim dönemi yaşandığını belirterek “Milaslıların üstün demokrasi anlayışı ve demokratik olgunluğu sayesinde Milas’ta huzurlu bir seçim dönemi yaşadık. Bu dönemde Milaslıların yüksek demokrasi bilinciyle hiçbir sorun yaşamadık. Tek yaşadığımız sorun, seçimden bir gün önce oluşturulan konvoylardı. Dilerim gelecek seçimlerde bu konvoy alışkanlığı da kalkar. Çünkü konvoylar şehir trafiğini felç ediyorlar. Böyle bir durumda yaşanabilecek acil olaylara karşı ne itfaiyenin, ne ambulansın ulaşabilmesi mümkün değil” diye konuştu.

 

MİTSO Yönetimi daha sonra Milas İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Serdar Gökmenoğlu’nu da ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü nedeniyle kutladılar ve başarılar dilediler. Emn Md  M Yalçın 4 Emn Md Y  Serdar Gökmenoğlu 3