MİTSO’DAN KÖRPEZLİOĞLU İŞYERİNE HAYIRLI İŞLER
![MİTSO’DAN KÖRPEZLİOĞLU İŞYERİNE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/03/PHOTO-2020-03-11-17-54-43-1.jpg?fit=1600%2C1200&ssl=1)
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Körpezlioğlu işyerini ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hüseyin Aykal; işyeri sahibi Ahmet Körpezli‘ye oda faaliyetlerini anlattılar. Ahmet Körpezli‘nin MİTSO’nun faaliyetleriyle ilgili önerilerini ve eleştirilerini de not eden MİTSO yönetimi Ahmet Körpezli’ye hayırlı işler dileğinde bulundular.