DOLAR
32,9875
EURO
35,9827
ALTIN
2.568,27
BIST
11.064,85


Başkanımız Reşit Özer’in ağabeyi MİTSO üyesi işadamı Osman Zeki Özer, sevenlerinin gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Başkanımız Reşit Özer’in ağabeyi MİTSO üyesi işadamı Osman Zeki Özer, sevenlerinin gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
15.01.2014 13:55
0
A+
A-

Yaklaşık bir aydır tedavi görmekte olduğu İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, 12 Ocak Pazar gecesi yaşamını yitiren işadamı Osman Zeki Özer (57), 14 Ocak Salı günü, Ulucami’de, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra, ailesinin, yakınlarının, sevenlerinin ve dostlarının gözyaşları arasında Milas Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in ağabeyi ve MİTSO üyesi olan Osman Zeki Özer’in cenaze törenine; belediye başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri, muhtarlar, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile kalabalık bir halk topluluğu ve Odamız yönetim kurulu üyeleri, oda meclisi üyeleri, personelimiz ve çok sayıda üyemiz katıldı.

 

Sevenlerinin gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlanan Osman Zeki Özer’e Allahtan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve dostlarına başsağlığı dileriz.

Osman Z. Özer - 005