DOLAR
33,0828
EURO
36,0658
ALTIN
2.564,58
BIST
11.064,85


BELEDİYE – MİTSO İŞBİRLİĞİNDE İSTANBUL FUARINA HAZIRLIKLAR TAMAM

BELEDİYE – MİTSO İŞBİRLİĞİNDE İSTANBUL FUARINA HAZIRLIKLAR TAMAM
03.01.2014 15:16
0
A+
A-

*Milas’ın ürünleri, Belediye – MİTSO işbirliğinde, 9 – 12 Ocak 2014 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak 5. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’nda tanıtılacak.

 

Milas’ın ürünleri İstanbul’da 9 – 12 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenlenecek 5. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler fuarında tanıtılacak. Milas Belediyesi ile Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliğinde, fuar alanında toplam alanı 70 metrekare olan bir stant açılacak. Stantta Milas halıları, zeytin ve zeytinyağları, zeytinyağı sabunları, balı ve Labranda suyunun tanıtımı yapılacak.

 

Fuar hazırlıklarıyla ilgili olarak MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in başkanlığında yapılan toplantıda hazırlıklar gözden geçirilirken, fuarda sergilenecek ve satışa sunulacak ürünlerle ilgili son düzenlemeler de yapıldı.

 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda yönetimi olarak başta zeytin, zeytinyağı, halı ve bal olmak üzere Milas’ın ürünlerinin tanıtımı için fuarlara katılımı çok önemsediklerini belirterek “Bu kez Milas Belediyesi ile işbirliği yaparak İstanbul’daki 5. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’na katılacağız. Fuarda Milas ürünlerinin çok ilgi göreceğini umuyoruz. İstanbul’da yaşayan tüm Milaslıları, Muğlalıları da fuara ve özellikle standımıza davet ediyoruz. İstanbul’daki Milaslıların ve Muğlalıların da dostlarını, arkadaşlarını fuarımıza getirmelerini bekliyoruz” diye konuştu.