DOLAR
33,0605
EURO
36,1092
ALTIN
2.572,17
BIST
11.064,85


ÜYELER MİTSO’DAN ŞEHİR İÇİ OTOPARK KONUSUNDA DESTEK İSTİYOR

ÜYELER MİTSO’DAN ŞEHİR İÇİ OTOPARK KONUSUNDA DESTEK İSTİYOR
21.03.2017 15:51
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin yaptığı üye ziyaretlerinde üyeler şehir içinde otopark konusunda sıkıntı yaşandığını belirterek bu sorunun çözümü konusundaki dileklerinin belediyeye iletilmesi için destek istediler. MİTSO yönetiminin üyeleri ziyaret etmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden oda üyeleri, odadan beklentilerini dile getirdiler. MİTSO üyeleri, odayla ilgili beklenti ve önerilerinin yanı sıra şehir yaşamıyla ilgili de taleplerini anlatarak bunların ilgili makamlara iletilmesini beklediklerini söylediler.

MİTSO yönetiminin ziyaret ettiği işyerlerinden Güneş Tours İnşaat Taşımacılık, Turizm, Ticaret Ltd. yöneticisi Sercan Güneş, oda yönetiminin ziyaretinden çok memnun kaldığını ifade ederek oda yöneticilerine teşekkür etti. Firma olarak Milas’ta öğrenci taşımacılığı yaptıklarını belirten Sercan Güneş “Bizim en başta gelen sorunumuz, şehir içinde yeterli otoparkların olmaması. Bu konudaki sıkıntılarımızı ve beklentilerimizi başta belediye olmak üzere ilgili makamlara iletirseniz çok memnun oluruz” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hayati Çorbacı ile Güneş Tours firmasını ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ziyaretleri sırasında yapılan sohbetlerde sık sık şehir içi otopark konusunun dile getirildiğini anlatarak “Milas’ın eski bir şehrin üzerine kurulu oluşu, sit alanları, şehirdeki motorlu taşıt sayısının çok olması gibi nedenlerle hepimiz otopark konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Üyelerimizin bize ilettiği otopark sorununu ve çözüm önerilerimizi biz de başta belediye olmak üzere ilgili makamlara ileteceğiz” dedi.