DOLAR
32,6437
EURO
34,9449
ALTIN
2.434,70
BIST
10.530,43


EUROPEAN UNION DERGİSİNDE MİLAS ve MİTSO…

EUROPEAN UNION DERGİSİNDE MİLAS ve MİTSO…
26.01.2022 17:08
0
A+
A-

EUROPEAN UNION Dergisinin Ocak 2022 sayısında Milas 7. Zeytin Hasat Şenliği ilk haber olarak yayınlanırken habere 4 sayfa yer verildi. Dergide, Milas zeytinyağına AB coğrafi işareti alınması konusunda MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile yapılan 8 sayfalık bir röportaj yayınlandı.

Uçarer Medya tarafından İstanbul’da yayınlanan ve danışma kurulunda Milaslı tanınmış işadamı Uğur Terzioğlu‘nun da olduğu European Union adlı derginin Ocak 2022 sayısında Milas öne çıktı. Derginin 3. sayfasında MİTSO’nun Milas zeytinyağına AB coğrafi işareti ile ilgili tanıtım afişi yer aldı. Dergide ilk haber olarak ise Milas 7. Zeytin Hasat Şenliği ile ilgili haber yayınlandı. Türkçe / İngilizce olarak yayınlanan haberde şenlikle ilgili de 8 fotoğraf yer aldı.

EUROPEAN UNION Dergisinin 44 / 51 sayfaları arasındaki 8 sayfada ise MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile yapılan Milas zeytinyağına AB’den coğrafi işaret alınmasıyla ilgili röportaj yayınlandı. Engin Güneş imzasıyla yayınlanan röportajda Milas zeytinyağına AB coğrafi işareti alınma süreci ve sonrasında yaşanan gelişmeler, Milas’ta bal üretimi ve geleceği, Milas OSB, Milas halıları ve Milas’ta düzenlenen fuarlar, MİTSO’nun gençlere yönelik çalışmaları ile sosyal ve kültürel alanda yaptığı çalışmalara ilişkin sorular Reşit Özer tarafından yanıtlanıyor.

 

Yazı detayını buraya yazınız