DOLAR
31,5239
EURO
34,2656
ALTIN
2.127,59
BIST
8.907,65


GÜVERCİNLİK’TE KARADENİZ UNLU MAMULLERİ VE ZİGANA KURUFASULYESİ

GÜVERCİNLİK’TE KARADENİZ UNLU MAMULLERİ VE ZİGANA KURUFASULYESİ
21.02.2018 12:33
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Güvercinlik girişindeki işyerinde faaliyet göstermekte olan Karadeniz Unlu Mamulleri ile Zigana Kurufasulye Evi‘ni ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundular. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen; Karadeniz Unlu Mamuller ve Zigana Kurufasülye Evi’ yöneticileri Kamil Keskin ve Hakan Kılıçarslan’a oda faaliyetlerini de anlattılar.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ın tanıtımı için MİTSO’nun yoğun bir çaba göstermekte olduğunu belirterek “Yöremizde turizmin gelişmesiyle başta sizler gibi özel ürünleri olan gıda sektöründeki işyerleri olmak üzere herkes kazançlı çıkacaktır. Biz de bu nedenle her fırsattan yararlanarak Milas’ı her ortamda tanıtmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Karadeniz Unlu Mamulleri ve Zigana Kurufasulye Evi Yöneticileri Kamil Keskin ve Hakan Kılıçarslan da MİTSO Yöneticilerinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek işyerlerinde Karadeniz usulü çeşitli kurufasülye ve çeşitli unlu yiyecekler de yaptıklarını anlatan işyeri yöneticileri Hakan Kılıçarslan ve Kamil Keskin, müşterilerine farklı ve kaliteli lezzet sunmak için çaba gösterdiklerini anlattılar. MİTSO’nun özellikle Milas’ın tanıtımı için yaptığı çalışmaları da izlediklerini anlatan Hakan Kılıçarslan ve Kamil Keskin MİTSO Yöneticilerine başarılar dilediler.