DOLAR
32,7682
EURO
35,0901
ALTIN
2.459,44
BIST
10.471,32


TEB, MİTSO’YU ZİYARET ETTİ

TEB, MİTSO’YU ZİYARET ETTİ
31.01.2014 15:47
0
A+
A-

*Türk Ekonomi Bankası (TEB) Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü ile bankanın İşletme Bankacılığı Portföy Yönetmeni Osman Sekli, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler.

 

*TEB yöneticileri, Milas 5. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılarak destek vereceklerini bildirdiler.

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Milas Şubesi Müdürü Orhan Türkçü ile bankanın İşletme Bankacılığı Portföy Yönetmeni Osman Sekli, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek ilçe ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulundular. TEB Milas Şubesi yöneticileri, bu yıl 5.’si düzenlenecek Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı konusunda MİTSO’nun çabalarını övgüyle karşılarken bu yılki fuara katılarak destek olacaklarını bildirdiler.

 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, konuklarına ilçe ekonomisinde yaşanan gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. Milas ekonomisinin canlı bir yapıya sahip olduğunu belirten Reşit Özer, Milas’ta zeytinden balığa, baldan mermere, hayvancılıktan feldspata çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunduğunu ve bunların ilçe ekonomisini canlı tuttuğunu anlattı. İlçenin ürünlerinin daha iyi tanıtılması ve üretim potansiyelinin daha iyi değerlendirilebilmesi içi tanıtım çalışmalarına önem verdiklerini anlatan Reşit Özer, “Tanıtımın en iyi araçlarından birisinin de Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı olduğunu düşünüyoruz. Bu yıl 5.’si düzenlenecek fuara daha çok Milaslı firmanın katılmasını ve ürünlerini tanıtmasını arzu ediyoruz. Bunun için bankalarımızın da fuarda hizmetlerini tanıtmalarını, Milaslı çiftçilerle fuarda buluşmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

 

TEB Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü de MİTSO’nun çalışmalarını takdirle izlediklerini ve bu çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirterek bu yılki fuara katılarak destek vereceklerini söyledi. TEB Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü, Milas ekonomisinin canlılığından da övgüyle söz ederek “Her fırsatta Milas’ı tanıtmak için biz de elimizden geleni yapıyoruz” dedi. TEB Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü “Bizim banka olarak zaten tabanımız çiftçi. Daha çok çiftçilerle çalışıyoruz. 3 bin üyesi bulunan Milas Süt Birliği de bizimle çalışıyor. Böyle olunca bizim de fuarda yer almamız zorunlu hale geliyor. Firmaların da Milas’ın tanıtımı için üçe beşe bakmadan fuarda yerlerini almaları gerekiyor. Herkesin bu fuarda yer alması gerekiyor. Biz her ortamda Milas’ı tanıtmaya çalışıyoruz. Örneğin, gittiğimiz her yerde Milas’ın toprak havuz balıkçılığını anlatmaya çalışıyoruz. Bize inanmak istemiyorlar, hiç toprakta balık mı yetişir, diyorlar. Milas ekonomisi çok canlı bir ekonomi. Para burada dolanıp dışarı akmıyor. Dönüp dolaşıp yine Milas’ta kalıyor. Milas, Bodrum gibi de değil. Ürün çeşitliliği ve insan kaynakları bakımından Bodrum’dan daha zengin. Biz de banka olarak buna ayak uydurarak hizmet üretmeye çalışıyoruz. Bankamızın hizmet kalitesine önem veriyoruz. Sonuçta, diğer bankalarla aynı ürünü pazarlıyoruz. Bizim farkımızın kalitede ortaya çıkmasına dikkat ediyoruz. Hizmet kalitemiz nedeniyle övgüler alıyoruz ve bundan memnuniyet duyuyoruz. Kalitemizi korumak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz” diye konuştu.