MİLAS 3. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ’NE DAVET EDİYORUZ
![MİLAS 3. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ’NE DAVET EDİYORUZ](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2016/11/DAVET-1-1.jpg?fit=450%2C241&ssl=1)
Benzer Konular
*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Milas’ta el halıcılığını yeniden canlandıracağız” dedi. Milas’ta bu yıl 11’incisi düzenlenen Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda, Balcılar mahallesinin halıcı kadınları
11.03.2020 12:35
0
İZMİR EGE TELGRAF GAZETESİ SORDU, REŞİT ÖZER YANITLADI İzmir’in önde gelen gazetelerinden İzmir Ege Telgraf Gazetesi, Milas’ın coğrafi işaretli ürünleri üzerine Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
15.09.2023 12:57
Milas Ticaret ve Sanayi Odası ile İzmir’deki Milaslılar ve Milas’ı Sevenler Sosyal Yardımlaşma Derneği, pandemi döneminde bayram kutlamalarının uzaktan yapılacağını hatırlatarak “Bu bayramda bayramlarını uzaktan kutlamak zorunda kalacağınız sevdiklerinize ve
07.05.2021 15:49
*MİTSO Yönetim Kurulu’nun Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptığı ziyaret sırasında eski bakanlardan Milaslı Nahit Menteşe ve eşi Birsen Menteşe de Tokat’ı ziyarete geldiler. *Ziyaret sırasında Belediye ile MİTSO’nun OSB
18.04.2014 17:14
*9. Olivtech Fuarında Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi tarafından zeytine emek veren 4 özel kadına ödülendirildi. *UZZK’nin ödüllendirdiği zeytine emek veren kadınlardan birisi Milas’ın Çomakdağ Kızılağaç mahallesinden 67 yaşındaki Münevver
12.03.2019 17:03
MİTSO Yönetimi, oda seçimlerinin ardından yapılan kutlama ziyaretlerine karşılık nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay Ertuğrul ve Yönetim
11.10.2013 16:09