DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİLAS, ŞİMDİ DE ANADOLU JET MAGAZİN DERGİSİNDE…

MİLAS, ŞİMDİ DE ANADOLU JET MAGAZİN DERGİSİNDE…
14.05.2018 12:29
0
A+
A-

*Anadolu Jet’in yolcu uçaklarında dağıtılmakta olan Anadolu Jet Magazin dergisinin Mayıs ayı sayısında Milas’a tam 8 sayfa yer verildi.

*Derginin kapak fotoğrafında Milas’ın Tuzla lagünündeki flamingoların fotoğrafı yer alırken “Alçakgönüllü Güzel Milas” yazısında Euromos’tan Çomakdağ’a, Milas’ın Salı Pazarından tarihi evlerine kadar ilçenin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri tanıtılıyor.

*MİTSO, havayolu firmalarının uçaklarda yolculara dağıttığı dergilerde yayınlanan Milas’ın tanıtım yazılarını hiçbir ücret ödemeden, sadece karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde dostluk ilişkileriyle sağlıyor.

 

            Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın başvurusu ve girişimleri üzerine geçen yıl, Pegasus Hava Yolları‘nın uçaklarında yolculara dağıtılmakta olan Flypgs.com Magazine dergisinin Temmuz – 2017 sayısında Milas’ın tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerinin tanıtıldığı 5 sayfalık bir yazı yayınlanmıştı. Yine MİTSO’nun girişimleriyle Atlasjet‘in uçaklarında dağıtılan Atlasglober Dergisinin Şubat – 2018 sayısında Milas’ı anlatan yine 5 sayfalık bir yazı yayınlanmıştı. Bu kez, Anadolu Jet’in Anadolu Jet Magazin dergisinin Mayıs – 2018 tarihli 105’inci sayfasında Milas’a tam 8 sayfa yer verildi. Derginin kapağında ise yine Milas ile ilgili bir fotoğraf yer aldı. Fotoğrafta, Milas’ın Tuzla sulakalanında çekilmiş flamingoların görüntüleri  bulunuyor.

Anadolu Jet Magazin dergisi için Ömer Dağdelen ve Annette Hanısch‘in Türkçe ve İngilizce olarak hazırladıkları yazının 747’üncü sayfasındaki girişinde Euromos’taki Zeus tapınağının fotoğrafına yer verildi. “Alçakgönüllü Güzel Milas” başlığını taşıyan yazıda Euromos’tan Çomakdağ’a, Milas’ın Salı Pazarından tarihi evlerine kadar ilçenin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri sıcak bir üslupla tanıtılıyor.

Anadolu Jet Magazin dergisinde yayınlanan 8 sayfalık “Alçakgönüllü Güzel Milas” yazısının girişinde “Milas’ın tarihi de zengin, çarşısı, pazarı da… Kendisi ise yanıbaşındaki gözde turistik beldelere nazire yaparcasına alçak gönüllü…” ifadesi yer alıyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Anadolu Jet Magazin dergisinde yayınlanan “Alçakgönüllü Güzel Milas” yazısından çok büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek “Biz her yerde, her ortamda Milas’ı tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle, ürünleriyle tanıtmaya çalışıyoruz. Bunun için havayolu firmalarının uçaklarında dağıtılan dergilerde Milas’ın anlatılması için birçok girişimde bulunduk. Sonuçta daha önce Pegasus Hava Yolları’nın ve Atlas Jet’in dergilerinde Milas’ı tanıtan 5’er sayfalık yazılar yayınlandı. Şimdi de Anadolu Jet Magazin dergisinde Milas’ı anlatan 8 sayfalık güzel bir yazı yayınlandı. Yazıyı görünce çok sevindik. Yazıyı hazırlayan sayın Ömer Doğan ve Anette Hanısch’e ve derginin yayın kuruluna çok teşekkür ediyoruz. Şimdi, Türk Hava Yolları’nın uçaklarında dağıtılan dergide de bir Milas yazısı bekliyoruz. Bunun için THY’ye geçen yıl başvuruda bulunmuştuk. Şimdi THY dergilerinde de Milas’ı görmek istiyoruz. Biz Milas’ın tanıtım yazılarının havayolu firmalarının dergilerinde yayınlanması için hiçbir ücret ödemiyoruz. Bunlar, hem karşılıklı saygı, sevgi çerçevesinde dostça ilişkilerle mümkün oluyor” dedi.