DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


Milas’ta bir ilk… GİYİM, AKSESUAR, GÜZELLLİK, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM FESTİVALİ

Milas’ta bir ilk… GİYİM, AKSESUAR, GÜZELLLİK, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM FESTİVALİ
21.01.2020 16:29
0
A+
A-

Yıllardır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Evlilik Fuarı ve Yapı, Dekorasyon Fuarı gibi çok başarılı fuar organizasyonlarıyla ses getiren Milas’ta ilk kez bir uluslararası Giyim, Aksesuar, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Festivali düzenleniyor. Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinden Exporoyal Fuarcılık, Turizm, Organizasyon, Araç Kiralama ve Ticaret Ltd. Şirketi tarafından 29 / 31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Milas Giyim, Aksesuar, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Festivali, Milas Kapalı Giyim Pazarı’nda yapılacak.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ederek festival hakkında bilgi veren Exporoyal Fuarcılık Turizm Organizasyon, Araç Kiralama ve Ticaret Ltd Şirketi Yöneticisi Barış Kafalı, uzun vadeli bir çalışmayı hedeflediklerini belirterek “Giyim, güzellik ve kozmetik sektöründeki yenilikleri ve son trendleri ilgililere gösterebilmek, firmaların tedarikçi ağını geliştirmek, yeni firmalarla bağlantı kurmalarını sağlamak amacıyla bu festivali düzenliyoruz” dedi. Festival sırasında ihtiyaç fazlası giysi kumbarası oluşturacaklarını da anlatan Barış Kafalı “Evlerde ihtiyaç fazlası giysilerin bu kumbara aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını da sağlayacağız” diye konuştu.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de bir üyelerinin böylesine geniş kapsamlı bir etkinlik için girişim başlatmasından mutluluk duyduklarını belirterek festival organizasyonunda MİTSO üyesi Barış Kafalı’ya başarılar diledi.