DOLAR
32,6597
EURO
34,9207
ALTIN
2.431,34
BIST
10.573,76


MİTSO, 50 ve daha çok yıllık üyelerini kutluyor: MİTSO’DAN 61 YILLIK ÜYE BAKIRCI OSMAN KÖR’E TEŞEKKÜRLER

MİTSO, 50 ve daha çok yıllık üyelerini kutluyor: MİTSO’DAN 61 YILLIK ÜYE BAKIRCI OSMAN KÖR’E TEŞEKKÜRLER
06.01.2022 16:12
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, 50 ve daha çok yıldır oda üyesi olarak Milas ekonomisine katkıda bulunmakta olan üyelerini ziyaret ederek kutlayıp teşekkür ediyor.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu,; odaya 14 Ocak 1960 tarihinde kaydını yaptırarak 61 yıldır faaliyette bulunmakta olan Bakırcı Osman Kör‘ü işyerinde ziyaret ederek kutladılar. MİTSO Yöneticileri, oda üyesi olarak 61 yıldır bakırcılık üzerine faaliyet göstermekte olan Osman Kör‘e bir plaket armağan ederek ilçenin ticari yaşamına katkıları nedeniyle teşekkür ettiler.

MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden çok duygulandığını belirten Osman Kör de 61 yıllık meslek hayatıyla ilgili anılarını anlattı. Bakırcılık mesleği üzerine pek çok kalfa ve usta da yetiştirdiğini anlatan Osman Kör, halen daha işyerini kendisinin açık kapattığını, satışa sunduğu kap kacağı her sabah kendisinin işyerinin önüne dizip, akşam yine kendisinin topladığını ifade ederek oğulları Aziz ve Ali Kör ile birlikte, ziyaretleri nedeniyle MİTSO yöneticilerine teşekkür ettiler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu;  Osman Kör ile oğulları Aziz ve Ali Kör’e sağlıklı ve mutlu bir ömür ve hayırlı işler dileğinde bulundular.

 

Yazı detayını buraya yazınız