DOLAR
32,4039
EURO
34,5534
ALTIN
2.457,50
BIST
9.748,25


MİTSO, CUMARTESİ GÜNÜ İZMİR YAPI FUARI’NA GÖTÜRÜYOR

MİTSO, CUMARTESİ GÜNÜ İZMİR YAPI FUARI’NA GÖTÜRÜYOR
04.11.2015 11:40
0
A+
A-

*MİTSO, 5 – 8 Kasım tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Yapı Fuarı’na otobüs kaldırıyor. MİTSO üyeleri, 7 Kasım Cumartesi günü MİTSO tarafından kaldırılacak otobüsle ücretsiz olarak İzmir’deki fuara gidebilecekler.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, isteyen üyelerini 5 – 8 Kasım tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Yapı Fuarı’na ücretsiz olarak götürecek. İsteyen MİTSO üyeleri, 7 Kasım Cumartesi günü saat 09.00’da oda binası önünden kalkacak otobüsle İzmir Yapı Fuarı’na gidebilecekler.
İzmir Yapı Fuarı (Turkey Build – İzmir) 5 – 8 Kasım tarihleri arasında İzmir’deki fuar alanında açılacak. Fuarda yalıtım, yapı kimyasalları, boya, çatı, kaba yapı, tesisat, asansör, doğrama (kapı, pencere), cephe, otomatik kapı, geçiş sistemleri, gölgelendirme, ince yapı, duvar ve döşeme kaplamaları, banyo, mutfak donanımları, kapı ve aksesuarları, elektrik, aydınlatma, otomasyon,y yazılım, iş makineleri, ev aletleri, nalburiye, hizmetler, yapısal çelik, prefabrike yapılar, yapım sistemleri başlıkları altında pek çok ürün ve hizmet tanıtımı yapılacak.
Türkiye’deki yapı dünyasının en büyük buluşması olan Yapı Fuarı için MİTSO, üyelerini otobüsle ücretsiz olarak İzmir’e götürecek. 7 Kasım Cumartesi günü saat 09.00’da MİTSO hizmet binasının önünden kaldırılacak otobüsle isteyen oda üyeleri fuara ücretsiz olarak gidip gelebilecekler. İzmir Yapı Fuarı’na gitmek isteyenlerin adlarını MİTSO’ya kaydettirmeleri gerekiyor.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, fuarların sektörlerin kendi alanlarındaki teknolojik gelişmelerin, yeniliklerin, iş üretim kapasitelerinin sunumu ve tanıtımı için büyük önem taşıdığını belirterek “Fuarlar aynı zamanda hizmet veya ürün talebinde bulunanlar için de çok büyük bilgilenme, tanıma, öğrenme, fiyat avantajları gibi olanaklar sunuyor. Biz de kendi alanında çok önemli bir organizasyon olan İzmir Yapı Fuarı’na, üyelerimizin yararlanabilmeleri için ücretsiz olarak otobüs ulaşımı sağlıyoruz. Gerek yapı, inşaat üzerine faaliyet gösteren üyelerimizin, gerekse bu ürün ve hizmetlerden talepte bulunanların İzmir Yapı Fuarı’ndan yararlanacaklarını umuyoruz. İzmir Yapı Fuarı’na gitmek isteyen üyelerimizi 7 Kasım Cumartesi günü oda hizmet binasının önünden saat 09.00’da ücretsiz olarak kalkacak otobüsle gidebilmeleri için davet ediyoruz” dedi.