DOLAR
33,0573
EURO
36,1128
ALTIN
2.567,34
BIST
11.064,85


MİTSO, ENGELLİLER GÜNÜNÜNDE SEVİNDİRDİ

MİTSO, ENGELLİLER GÜNÜNÜNDE SEVİNDİRDİ
05.12.2014 16:27
0
A+
A-

*MİTSO, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Milas M.Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalmakta olan bireyleri konuk etti.

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalmakta olan bireyler ve öğretmenleri Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın konuğu oldular. Öğleyin MİTSO lokaline gelen Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Metin Kaya ve bakım merkezi öğretmenleri ve burada bakım görmekte olan bireyler, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Gülen ve oda personeliyle birlikte öğle yemeği yediler. Yemeğin ardından MİTSO yöneticileri tarafından çeşitli armağanlar verildi. Daha sonra müzik eşliğinde MİTSO yöneticileri, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenleri ve merkezde kalmakta olan bireyler danslar ettiler ve neşeli anlar yaşadılar. Daha sonra oda yönetimi ile bir hatıra fotoğrafı çektiren M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri ve merkezde kalmakta olan bireyler MİTSO yöneticilerine ve  ayrıldılar.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MİTSO olarak Milas M. Önol Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi’ne her zaman ilgi göstereceklerini ve olanakları ölçüsünde yardımcı olacaklarını bildirdi. Zaman zaman Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret edeceklerini, zaman zaman da oranın sakinlerini konuk edeceklerini belirten Reşit Özer, Bakım Merkezinde kalmakta olan bireyler için geziler düzenlemeyi de düşündüklerini ifade etti.

IMG_4290 IMG_4267 IMG_4279 IMG_4280 IMG_4286