DOLAR
32,8893
EURO
35,8645
ALTIN
2.531,61
BIST
11.172,75


MİTSO “SARI KONAK”TA…

MİTSO “SARI KONAK”TA…
23.10.2018 17:03
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, açılışı yapılan “Sarı Konak” kafeteryayı ziyaret ederek kutladı ve başarılar diledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş; Güçsan Ltd. Şti.’ye ait “Sarı Konak” işletmesinin sahibi Celal Güçlü’yü kutlayarak hayırlı işler dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milaslıların yıllarca “Tüccar Kulüp” olarak bildiği fakat yıllarca kapalı kalan mekanı yeniden canlandırdığı için Celal Güçlü’ye teşekkür etti.

Güçsan Ltd. Şti. Yöneticisi Celal Güçlü de binanın Türkiye’nin en güzel şehir meydanında olduğunu belirterek “Burası belki de Türkiye’nin en güzel şehir meydanı. Burada olduğumuz için kendimizi çok şanslı sayıyoruz. Bina harap bir hale gelmişti. Sit. kapsamındaydı. ‘Sit kapsamındaki yere çivi bile çakılamaz diye düşünenler, yanlış düşünüyorlar. Biraz uğraştık fakat sonuçta bu güzel binanın restorasyonunu tamamladık. Restorasyon için çok titiz çalıştık. Şimdi binamızın bu halini görenler hep beğeniyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor” dedi. Celal Güçlü, eski “Tüccar Kulüp” binasının bahçesinin kafeterya olarak düzenlendiğini, binanın üst katının bir ağız ve diş sağlığı ile ilgili diş polikliniğine kiraya verileceğini, alt kat için de cerrahi müdahale ile ilgili bir başka sağlık kuruluşu ile görüşmeler yapmakta olduklarını ifade etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Celal Güçlü’yü kutlayarak “Güzel bir iş başardınız. Milaslılar için özel bir binayı yeniden yaşama döndürdünüz. Sizi kutluyorum. Başarılar ve hayırlı işler diliyorum” dedi.