DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO üyeleriyle birlikte… S.S. 188 NO\’LU YENİ MİLAS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDE…

MİTSO üyeleriyle birlikte… S.S. 188 NO\’LU YENİ MİLAS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDE…
26.01.2022 12:57
0
A+
A-

Üyelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan, sorunlarını dinleyip önerilerini değerlendirmek üzere not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi bu kez 23 Nisan ve 19 Mayıs Bulvarlarındaki üyelerinin işyerlerini ziyaret etti.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Meclis Üyesi Yasin Erol, 19 Mayıs Bulvarındaki üye işyerlerinden  S.S. 188 No’lu Yeni Milas Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ettiler. Kooperatif Başkanı Ali Kayır’ın yeni yılını kutlayan MİTSO yöneticileri odanın çalışmalarını ve yeni yıldaki hedeflerini anlatarak hayırlı işler dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MİTSO’nun dijital ehliyet vermeye başlayacağını ve şoförlerin dijital ehliyet almak için Muğla’ya gitmek zorunda kalmayacaklarını belirterek “Dijital ehliyet daha önce sadece illerde veriliyordu. Israrlı taleplerimiz sonucunda dijital ehliyet verilecek ilk ilçelerden birisi Milas oldu” dedi.

S.S. 188 No’lu Yeni Milas Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Kayır, MİTSO yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Dijital ehliyetin artık Milas’tan alınabilecek olmasının kamyoncular ve şoförler için çok önemli olduğunu belirterek “Dijital ehliyet şoförlerimiz için çok önemliydi. Muğla’ya gidiş gelişte masraflar bir tarafa bir günlük iş kaybı oluyordu. Dijital ehliyetlerin MİTSO’dan alınabilecek olması bizim şoför esnafı için olsun, kamyoncularımız için çok önemli. Bunu başardığınız için üyelerimiz adına size çok teşekkür ederim” diye konuştu. Kamyoncular ve şoförlerin Milas’ta bir kamyon garajı olmaması nedeniyle çok zor durumda kaldıklarını anlatan Ali Kayır, “Biz de kooperatif olarak kamyon garajı yapılması için birçok girişimde bulunduk. Fakat Milas’ta, şehire yakın bir yerde uygun bir kamyon garajı alanı bulamadık. Siz de MİTSO olarak bu konuda bize yardımcı olursanız çok memnun oluruz” diye konuştu. Ali Kayır, MİTSO’nun çalışmalarını takip ettiklerini belirterek “Çok önemli çalışmalar yapıyorsunuz. Sizi kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Yazı detayını buraya yazınız