DOLAR
33,0828
EURO
36,0658
ALTIN
2.564,58
BIST
11.064,85


MİTSO Yönetim Kurulu CHP’de

MİTSO Yönetim Kurulu CHP’de
09.09.2013 11:04
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, CHP Milas İlçe Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Yiğit, Halil İbrahim Gülen, Turgay Ertuğrul, Koray Türkoğlu, Ömer Eliş, CHP Milas İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve partililerin sıcak ilgisiyle karşılanan MİTSO heyetini karşılayanlar arasında önceki MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna da vardı.

 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ziyaret sırasında bugüne dek yeni yönetim olarak sürdürdükleri çalışmaları anlattı. Özellikle OSB ve başta zeytin, zeytinyağı, halı ve balık olmak üzere Milas’ın ürünlerinin tanıtımı için yoğun bir çaba içinde olduklarını anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “OSB’yi mutlaka bitirmek istiyoruz. Mutlaka ortaya çıkan tıkanıklığı aşmaya çalışıyoruz. Bunun için Ankara’ya gideceğiz ve Bakanlıkla görüşeceğiz. Eğer Milas OSB olmazsa, Muğla’da başka OSB’de olmaz. Bu nedenle diğer ilçelerin de desteğini almaya çalışıyoruz” diye konuştu. Milas zeytinyağının coğrafi işaret olarak tescillenmesi için çalışma başlattıklarını da anlatan Reşit Özer, “Eğer bu çalışmayı başarıyla sonuçlandırabilirsek bundan sonra Milas zeytinyağları Milas etiketli olarak satışa çıkacak” dedi.

 

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Eskiden beri partimizle MİTSO arasında yakın bir işbirliği ve diyalog olagelmiştir. Bundan sonra da böyle devam edeceğine inanıyorum. Milas için yapılacak her çalışmaya biz de varız ve Milas için yapılacak her çalışmada size elimizden gelen desteği vermeye hazırız” diye konuştu. CHP ye ziyaret2