DOLAR
32,6959
EURO
34,9191
ALTIN
2.433,41
BIST
10.568,72


MİTSO Yönetimi Garanti Bankası’nı ziyaret etti.

MİTSO Yönetimi Garanti Bankası’nı ziyaret etti.
21.11.2013 14:04
0
A+
A-

“BANKALARIN MİLAS FUARINA KATILMASINI İSTİYORUZ”

 

 

MİTSO Yönetimi, Garanti Bankası Milas Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’taki banka şubelerinin Mart ayındaki Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda stant açmasını istediklerini söyledi.

 

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay Ertuğrul, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Eliş; Garanti Bankası Milas Şubesi Müdiresi Ece Ercan’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında MİTSO’nun çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, OSB konusundaki sağlanan gelişmeleri anlatarak “OSB konusunda çok önemli gelişmeler sağlandı. Yakında altyapı çalışmalarının başlayacağını umuyoruz. Milas OSB, ilçe ekonomisine büyük bir canlılık getirecektir. Bankaların da şimdiden bu duruma hazırlıklı olması gerekiyor” dedi. Reşit Özer, önümüzdeki Mart ayında beşincisi düzenlenecek Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ilçedeki bankaların da katılarak destek vermesini isteyerek “Fuarda Garanti Bankası’nın da standını görmek istiyoruz” dedi.

 

Garanti Bankası Milas Şubesi Müdiresi Ece Ercan “Bankacılık anlayışımız olarak her zaman esnafımızın, çiftçimizin ve tarım kesiminin yanında olmak istiyoruz. Bugüne kadar çiftçimizi ve esnafımızı desteklemek için elimizden gelen çabayı gösterdik. Bankamıza gelen esnaflarla, çiftçilerle müşteri gibi değil dostlukla iletişim kurduk. Fuarda da Milaslı çiftçilerimize tarım kesimine olan desteklerimizi anlatmak isteriz” diye konuştu.

 

Daha sonra MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas zeytinciliğini geliştirmek ve tanıtmak için sürdürülen çalışmaları anlatarak Garanti Bankası Milas Şubesi Müdiresi Ece Ercan’a Milas zeytinyağı, zeytinyağı sabunu ve kolonyası armağan etti.