DOLAR
32,4068
EURO
34,5118
ALTIN
2.454,54
BIST
9.736,85


MİTSO YÖNETİMİNDEN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE İKİNCİ UMUT EVİ İÇİN DESTEK SÖZÜ

MİTSO YÖNETİMİNDEN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE İKİNCİ UMUT EVİ İÇİN DESTEK SÖZÜ
04.12.2015 12:26
0
A+
A-

*MİTSO Yönetimi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde T. C. Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek burada kalmakta olan engelli öğrencileri pasta ve çeşitli armağanlarla sevindirdi.
*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ta açılan Şehit Adnan Ergin Umut Evi’nin ikincisinin açılması için her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, T. C. Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milas M. Önol Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek burada kalmakta olan engelli bireyleri ziyaret etti. Bakım ve rehabilitasyon eğitimleri devam eden engelli öğrencilere pasta ve çeşitli armağanlar vererek sevindiren MİTSO yönetim, daha sonra öğrencilerin isteğine uyarak onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen’in katıldığı ziyarette öğrenciler oda yöneticilerinden kendilerini sık sık ziyaret etmelerini istediler.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Merkezin Müdürü Metin Kaya ve görevli öğretmenlere her zaman için destek sözü verdi. Reşit Özer “Burada kalmakta ve bakım ve rehabilitasyonları yapılmakta olan öğrencilerimin her zaman yanında olmaya gayret ediyoruz. Gerek MİTSO olarak, gerekse bireysel olarak elimizden gelen her yardımı yapacağız. Öncelikle, zihinsel engelli bireylerin sosyal yaşama uyumunu sağlamak ve onların kendi kendilerine yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir süre önce Milas’ta açılan Şehit Adnan Ergin Umut Evi’nin ikincisinin açılması için her türlü desteği vereceğiz. Burada kalmakta olan öğrencilerimizi sık sık ziyaret ederek onlara moral desteği vermeye gayret edeceğiz” diye konuştu.
IMG_9491

IMG_9487