DOLAR
32,8997
EURO
35,8479
ALTIN
2.526,24
BIST
11.172,75


MİTSO’DA EĞİTİMLER HİÇ BİTMEZ…

MİTSO’DA EĞİTİMLER HİÇ BİTMEZ…
15.10.2018 17:17
0
A+
A-

*MİTSO, oda üyelerine ve çalışanlarına yönelik olarak ABİGEM işbirliğinde mesleki eğitimler düzenliyor.

*Cumartesi günü yapılan “İş fikrinin başarı  formu” ve “Strateji ve iş planı hazırlamak” konulu eğitimlerin ardından Kasım ayında üç eğitim daha düzenlenecek.

 

Milas Ticaret ve Sanayi OdasıAvrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) – Denizli’nin işbirliğinde iki eğitim düzenledi. MİTSO – ABİGEM işbirliğinde oda üyelerine ve çalışanlarına yönelik olarak Kasım ayında üç eğitim daha düzenlenecek.

MİTSO’nun ABİGEM – Denizli işbirliğinde düzenlediği “İş fikrinin  başarı formu” konulu eğitim ile “Strateji ve iş planı hazırlamak” konulu eğitimleri geçen Cumartesi günü MİTSO’da yapıldı. Oda çalışanları ile oda üyelerin katıldığı eğitimler ABİGEM eğitmeni Psikolog Besim Ogelman tarafından verildi.

Öte yandan Kasım ayı içinde MİTSO – ABİGEM / Denizli işbirliğinde, yine oda çalışanları ile oda üyelerine yönelik olarak üç eğitim daha verilecek. 5 Kasım‘da yapılacak ilk eğitimde “Satış ve  pazarlama“, “Çağdaş pazarlama teknikleri“, “İleri iletişim teknikleri” konularında eğitimler verilecek.

12 Kasım tarihinde “Stresle başa çıkma” ve “Etkili iletişim ve ikna yöntemleri” konulu eğitimler verilirken 26 Kasım’da “Kurum kültürü ve sürdürülebilirliği” konulu eğitimler düzenlenecek. Eğitimler, yine ABİGEM eğitmenlerinden psikolog Besim Ogelman tarafından verilecek.

MİTSO üyelerinin ve üye çalışanlarının ücretsiz olarak yararlanabilecekleri eğitimlere katılmak isteyenlerin MİTSO’ya başvurarak, eğitimlerin başlayacağı günden bir gün öncesine kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.