DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO’dan muhtarlara kutlama ziyareti… “MİLAS’I BİRLİKTE TANITALIM”

MİTSO’dan muhtarlara kutlama ziyareti… “MİLAS’I BİRLİKTE TANITALIM”
25.04.2019 15:55
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Milas Mahalle Muhtarları Derneği’ni ziyaret ederek  yeni ve yeniden seçilen mahalle muhtarlarını kutladı.. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Sayman Üye Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Aykal; Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ile derneğin yönetim kurulu üyeleri ile yeni ve yeniden seçilen mahalle muhtarlarını kutlayarak başarılar dilediler. 

            Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, odanın çalışmalarını anlatarak “Milas’ı ve Milas ürünlerini tanıtmak için çaba gösteriyoruz. Muhtarlarımızdan da Milas’ı ve mahallelerini tanıtıcı çalışmalar yapmaları bekliyoruz. Milas çok sayıda tarihi ve turistik değere sahip. Bunun kıymetini bilmemiz gerekiyor. Eğer Milas’ı tanıtırsak turizmden hak ettiği payı almasını sağlayabiliriz” dedi.

            Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban da ziyaretleri nedeniyle MİTSO yöneticilerine teşekkür ederek “Biz de Milas’ı tanıtmak için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız. Milas’ı el birliği ile tanıtmalıyız” diye konuştu.