MİTSO\’DAN OKTAY TİCARETE HAYIRLI İŞLER
![MİTSO\’DAN OKTAY TİCARETE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2021/09/IMG_3513.jpg?fit=800%2C533&ssl=1)
Üye işyerlerini ziyaretini sürdüren Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, 23 Nisan Bulvarındaki işyerlerinden Oktay Ticaret‘i ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen, Oktay Ticaret işyerinde, odanın çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dilediler.
Benzer Konular
Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ile Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i coğrafi işaretler konusundaki girişimleri
16.07.2018 17:06
0
MİTSO Yönetimi, bir süre önce genel kurulunu yapan Milas Mahalle Muhtarları Derneğini ziyaret ederek yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilen Mehmet Çoban‘ı ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak yeni görev dönemleri için
28.07.2021 09:11
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının 10 meslek grubundaki meslek komiteleri ile meclis üyeleri seçimlerinin ardından şimdi gözler meclis ve yönetim kurulu başkanları ile yönetim kurulu üyeleri seçimine çevrildi. Milas İlçe
04.10.2022 15:12
Bir zamanlar ÇBS boyalarıyla Türkiye’nin en önemli boya üreticilerinden birisi iken şimdi İstanbul’da açtığı mağazada zeytinyağı ticaretine başlayan Nazif Çavuşoğlu, Milas zeytinyağına övgü yağdırdı. Milas’ın memecik türü zeytinlerinden elde
09.08.2019 16:45
Dünyada birliği, birlikteliği, dostluk ve dayanışmayı daha çok özlediğimiz bir yılı geride bırakırken yeni yılda barışın, dostluğun ve kardeşlik duygularının egemen olduğu huzurlu, mutlu, umutlu, sağlıklı yeni bir yıl dileriz.
06.08.2013 17:44
Muğla İl Genel Meclisi Encümen Üyesi Dursun Kaplan, İl Genel Meclisi Üyesi Salih Ercan, İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Ali Aksoy, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü İsmet Şahin, Sağlık
06.08.2013 17:25