MİTSOya Muğla Ticaret Borsasından Ziyaret
Ziyarette Muğla Ticaret Borsası ve yönetim kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Hayati NİZAMOĞLU yeni MİTSO yönetimine başarılar dilediler. Muğla Borsasının 5 yaşında olduğunu, şimdiye kadar 3 Genel Kurul geçirdiğini ve 2 Mayıs’ta yeni Genel Kurul olacağını belirtti.NİZAMOĞLU Muğla Borsası olarak her zaman karşılıksız olarak MİTSO’nun yanında olduklarını belirtiler.
Benzer Konular
Değerli üyelerimiz; Bilindiği gibi; işçi veya çırak çalıştırmakta olan işyerleriyle kapıcı çalıştırmakta olan apartmanlarda, iş hanlarında işyeri güvenliği ile ilgili risk değerlendirmesi yaptırılması yasal zorunluluk haline getirilmiştir. Risk
04.02.2014 15:05
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na Zeytindostu Derneği’nden bildirildiğine göre: 21 Aralık 2013 Cumartesi günü İstanbul’da Hakkı Usta Oğulları Makine Sanayi’nin sponsorluğunda zeytinyağı tadım eğitimi yapılacak. Katılacakların kişi başına 125 TL
11.12.2013 11:07
COVID-19 salgını nedeniyle üyelerinin oda ve borsalara haziran ayında ödemesi gereken yıllık ve munzam aidatların birinci taksitleri, herhangi bir gecikme zammı veya faizi tahakkuk ettirilmeksizin uzatılarak, ikinci taksitle beraber ekim
30.03.2020 16:03
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Kırsal Kalkınma Destekleri 2021 – 2022 Yılı Başvuru Dönemi başladı. Başvurulara ilişkin uygulama rehberi de yayınlandı. 31 Ekim’de başlayan başvuru sürecinde son başvuru tarihi 21
03.11.2021 14:09
Tehlikeli madde taşımacılığında yol kenarı denetimlerinde, tehlikeli mal taşıyan taşıt sürücülerinin sahip olmak zorunda oldukları SRC5 Belgesi kontrolleri de yapılmaktadır. Ancak 2014 yılının Aralık ayında yapılması gereken Mesleki Yeterlik Sınavı’nın
20.01.2015 15:20
*MİTSO’nun KOSGEB işbirliğinde düzenleyeceği uygulamalı girişimcilik eğitimi için kayıtlar başladı. Kayıtlar, 5 Mayıs Cuma günü mesai saati bitimine dek sürecek. *Eğitime 30 kişi katılabilecek. Başvurunun daha çok olması durumunda 8
02.05.2017 16:57