DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


Özel Gelecek Nesiller Anaokulu MİTSO’da… “ÇEVRE, DOĞA VE TARİH SEVGİSİ ÇOCUK YAŞTA BAŞLAR”

Özel Gelecek Nesiller Anaokulu MİTSO’da… “ÇEVRE, DOĞA VE TARİH SEVGİSİ ÇOCUK YAŞTA BAŞLAR”
02.03.2022 14:48
0
A+
A-

Özel Gelecek Nesiller Anaokulu, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret etti. Anaokulunun kurucusu Murat Ünal, Okul Müdiresi Selda Köroğlu ve anaokulunun okul öncesi 4 yaş grubu öğretmesi Selin Deniz; Özer’e okullarını tanıttılar. Anaokulunun kurucusu Murat Ünal çağdaş nesiller yetiştirmek amacıyla Özel Gelecek Nesiller Anaokulu‘nu kurduklarını ve 3 / 6 yaş grubu öğrencilere eğitim verdiklerini belirtirken Anaokulu Müdiresi Selda Köroğlu da minik öğrencilere dünya ülkelerini tanıtmaya Milas’ı tanıtarak başladıklarını anlattı.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer Milas’ın yeni anaokulu yöneticilerine başarılar diledi. Özer, Milas’ın pek çok tarihi ve doğal güzelliklere sahip olduğunu belirterek minik öğrencilere Milas çevresindeki tarihi mekanların gezdirilmesini önerdi. Özer “Çevre, doğa, tarih sevgisi çocuklara erken yaşlarda okullarda kazandırılmalı. Biz de MİTSO olarak bu konuda size destek verebiliriz” diye konuştu ve anaokulu yöneticilerine Milas’ın tarihi ve doğal güzelliklerini gösteren birer Milas haritası armağan etti.

Milas Özel Gelecek Nesiller Anaokulu yöneticileri MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘e ziyaretleri sırasında bir çiçek armağan ederlerken öğrencilerini sık sık yöredeki tarihi mekanlara götüreceklerini ve çevreyi tanımalarını sağlayacaklarını ifade ettiler.

Yazı detayını buraya yazınız