DOLAR
32,5004
EURO
34,6901
ALTIN
2.496,45
BIST
9.693,46


REŞİT ÖZER, İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI İÇİN BU KEZ ÖZKAYA İNŞAAT’TA… “MİLAS’TA HALEN EN GÜVENİLİR YATIRIM ALANI İNŞAAT SEKTÖRÜ”

REŞİT ÖZER, İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI İÇİN BU KEZ ÖZKAYA İNŞAAT’TA… “MİLAS’TA HALEN EN GÜVENİLİR YATIRIM ALANI İNŞAAT SEKTÖRÜ”
02.02.2018 11:57
0
A+
A-

Milas’ın en canlı ekonomik işkollarından birisi konumundaki inşaat sektörünün sorunlarını ve beklentilerini belirlemek üzere MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda üyesi inşaat firmalarını ziyaret ediyor. Reşit Özer, geçen hafta Dinç – Kar İnşaat firmasına yaptığı ziyaretin ardından bu kez Özkaya İnşaat firmasına ziyarette bulundu. Özkaya İnşaat Firması’nın yetkililerinden Fatih Özkaya ve firmanın mimarı Sultan Özkaya Şaylan ile konuşan Reşit Özer, ilçemizdeki inşaat sektörünün son durumu, sorunları ve geleceğine yönelik beklentiler hakkında bilgi aldı. Türkiye genelinde 2017 yılı istatistiklerine göre, bir önceki yıla oranla göreceli bir duraklama ve hatta gerileme olduğunu belirten Reşit Özer, ilçemiz ekonomisi için inşaat sektörünün önemini vurguladı.

            Özkaya İnşaat firması yetkilisi Fatih Özkaya, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Türkiye genelinde inşaat sektöründe yaşanan durgunluğun Milas’a yansımadığını belirtti ve Milas’ta en güvenilir yatırım alanlarının başında bu sektörün geldiğini ifade etti.