DOLAR
33,0104
EURO
36,0243
ALTIN
2.579,53
BIST
11.064,85


T.C. Ziraat Bankası Milas ve Karya Şubeleri MİTSO’da… “MİLAS OSB İLE ÇOK BÜYÜK BİR GELİŞME GÖSTERECEK!”

T.C. Ziraat Bankası Milas ve Karya Şubeleri MİTSO’da… “MİLAS OSB İLE ÇOK BÜYÜK BİR GELİŞME GÖSTERECEK!”
20.10.2022 15:30
0
A+
A-

T.C. Ziraat Bankası‘nın Milas ve Karya şubelerinin yöneticileri İsmail Kırgöz ve Serdar Bahadır Başer, Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek yeniden göreve seçilen oda yöneticilerini kutlayarak başarılar dilediler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen‘e yeni görev dönemlerinin hayırlı olması dileğinde bulunan T.C. Ziraat Bankası Şube Yöneticileri oda üyelerinin kredi taleplerinin karşılanmasında gereken kolaylığı göstereceklerini ifade ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, T.C. Ziraat Bankasının Milas Şubesi Yöneticisi İsmail Kırgöz ile Karya Şubesi Yöneticisi Serdar Bahadır Başer‘e ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Ziraat Bankasının Milas’ta kurulan en eski banka olduğunu ve aynı zamanda odanın da üyesi olduklarını belirten Reşit Özer, oda yönetimi olarak yeni dönemde yapmak istediklerini anlattı. Milas’ın çıtasını yükseltmek istediklerini belirten Özer, “Milas OSB’de fabrika inşaatları başladı. OSB’de 58 fabrika yapılacak. İki yıl sonra fabrikalar faaliyeti geçtiğinde Milas çok büyük bir gelişme gösterecek” dedi ve banka yöneticilerinden OSB’de fabrika kuracak yatırımcılara kredi sağlamalarını istedi.

Yazı detayını buraya yazınız