DOLAR
32,7067
EURO
34,9497
ALTIN
2.442,80
BIST
10.535,04


VERGİ DAİRESİ YETKİLİLERİ MİTSO’DA

VERGİ DAİRESİ YETKİLİLERİ MİTSO’DA
05.03.2014 15:18
0
A+
A-

24 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında kutlanan 25. Vergi Haftası nedeniyle Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, Muğla Vergi Dairesi Grup Başkanı Sayime Balaban ve Milas Vergi Dairesi Müdürü M. Sait Sapan; Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit ve Ömer Eliş ile bir süre görüşen Vergi Dairesi yetkilileri MİTSO Yönetimine bir buket çiçek armağan ettiler.

 

Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci; diğer odalara göre Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı daha yakın hissettiklerini belirterek “Bu durum eski başkan Enver Tuna döneminde de böyleydi, şimdi Başkan Reşit Özer zamanında da böyle. Bizler MİTSO’yu, diğer odalara göre kendimize daha yakın hissediyoruz. Milas’a her gelişimizde de mutlaka uğrayıp ziyaret ediyoruz. Bu kez de Vergi Haftası kutlaması nedeniyle bu tarafa gelince yine MİTSO’yu ziyaret ettik” diye konuştu.

 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, Grup Başkanı Sayime Balaban ve Milas Vergi Dairesi Müdürü M. Sait Sapan’ın Vergi Haftalarını kutlayarak “Biz de sizleri kendimize çok yakın hissediyoruz. Sizi odamızda görmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi ve ziyaret nedeniyle Vergi Dairesi yetkililerine teşekkür etti. vergi dairesi mitsoda2014 (1)