DOLAR
27,1418
EURO
28,9323
ALTIN
1.681,16
BIST
8.039,18


MİTSO, ÖZPOLAT YAPI MARKETTE…

MİTSO, ÖZPOLAT YAPI MARKETTE…
04.03.2022 16:47
0
A+
A-

Üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini çözüm üretmek üzere ilgili makamlara sunmak amacıyla not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Güllük bölgesindeki işyerlerini ziyaret etti.  

             MİTSO yöneticileri Güllük bölgesindeki işyerlerinden Özpolat Yapı Market  işyerini ziyaret ettiler. İşyeri sahibi Kenan Polat ile görüşen MİTSO yöneticileri odanın çalışmalarını ve hedeflerini anlattılar.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Aykal,  MİTSO Meclis Katibi Yasin Erol, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ve Odanın Sanayi Müdürü Haldun Bayram; Kenan Polat’ın görüş ve önerilerini dinleyip not ettiler. MİTSO’nun çalışmalarını ve hedeflerini de anlatan MİTSO Yöneticileri Kenan Polat’a hayırlı işler dilediler.

MİTSO Yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Özpolat Yapı Market İşyeri Sahibi Kenan Polat, MİTSO yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

azı detayını buraya yazınız