DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


MİTSO, ÇİMENTON MİNERAL ÜRÜNLER ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş’DE…

MİTSO, ÇİMENTON MİNERAL ÜRÜNLER ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş’DE…
04.03.2022 16:30
0
A+
A-

 

Üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini çözüm üretmek üzere ilgili makamlara sunmak amacıyla not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Güllük bölgesindeki işyerlerini ziyaret etti.  

             MİTSO yöneticileri Güllük bölgesindeki işyerlerinden Çimenton Mineral Ürünler Çimento Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Milas Şubesi’ni ziyaret ettiler. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özgür ile görüşen MİTSO yöneticileri odanın çalışmalarını anlattılar.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Aykal,  Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ve Odanın Sanayi Müdürü Haldun Bayram‘ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden şirket yöneticisi Cem Özgür kalifiye eleman bulmakta zorluk çektiklerini anlattı.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de bu sorunla çok sık karşılaştıklarını belirterek kalifiye eleman sıkıntısının çözümlenmesi için Kaymakamlık ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşeceklerini ifade ederek “Kalifiye ara eleman yetiştirecek meslek okullarının açılmasını talep edeceğiz” dedi.

Yazı detayını buraya yazınız