DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


Online olarak ücretsiz izlenebilecek… ÜNİVERSİTE – ODALAR İŞBİRLİĞİNDE KONKORDATO SEMİNERİ 20 ŞUBAT’TA…

Online olarak ücretsiz izlenebilecek… ÜNİVERSİTE – ODALAR İŞBİRLİĞİNDE KONKORDATO SEMİNERİ 20 ŞUBAT’TA…
18.02.2021 14:54
0
A+
A-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile aralarında Milas Ticaret ve Sanayi Odasının da olduğu Muğla’daki TOBB üyesi Odaların ve Borsanın işbirliğinde konkordato semineri düzenlendi. Muğla ilindeki işletme sahip ve yöneticilerine yönelik düzenlenen Konkordato semineri 20 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 13.00‘te internet ortamında ücretsiz olarak izlenebilecek.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ticaret Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Efe Dündar tarafından verilecek semineri izlemek isteyenlerin http://tiny.cc/inovamugla20subat2021 linki üzerinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Muğla S. Koçman Üniversitesi’nden Prof. Dr. Selçuk Aktürk ve Doç. Dr. Serkan Dirlik‘in program koordinatörlüğünde Öğretim Görevlisi Uğur Bekçibaşı‘nın teknik koordinatörlüğünde düzenlenen “Konkordato” konulu seminerde işlenecek konu başlıkları şunlar:

-Genel olarak konkordato

-Konkordato ilanı için gereken şartlar

-Konkordato kesin mühleti

-Konkordatonun tasdiki.

Muğla S.Koçman Üniversitesi, Muğla, Fethiye ve Milas Ticaret ve Sanayi Odaları, Bodrum ve Marmaris Ticaret Odaları, Muğla Ticaret Borsası, İMEAK Deniz Ticaret Odaları, INOVA Muğla TTO A.Ş ve MUTSO Akademi işbirliğinde oluşturulan 2021 Yılı Üniversite / İş Dünyası İşbirliğini Güçlendirme Seminerleri programı kapsamında Muğla ilindeki işletme sahip ve yöneticilerine yönelik düzenlenecek seminerlerden birisi olan Konkordato semineri ücretsiz olarak izlenebilecek.

Yazı detayını buraya yazınız