DOLAR
32,9761
EURO
35,9655
ALTIN
2.567,75
BIST
11.064,85


YURTİÇİ KARGO İLE PROTOKOL İMZALANDI: MİTSO ÜYELERİNİN MİLAS’TAN YAPACAĞI GÖNDERİLERE % 30 İNDİRİM UYGULAMASI BAŞLADI

YURTİÇİ KARGO İLE PROTOKOL İMZALANDI: MİTSO ÜYELERİNİN MİLAS’TAN YAPACAĞI GÖNDERİLERE % 30 İNDİRİM UYGULAMASI BAŞLADI
26.06.2015 17:39
0
A+
A-

MİTSO ile Yurtiçi Kargo arasında, Milas’tan yapacakları gönderilerde oda üyelerine % 30 indirim yapılması için protokol imzalanarak indirim uygulaması başlatıldı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile Yurtiçi Kargo Bölge Müdür Yardımcısı Özcan Özata arasında imzalanan protokol gereğince oda üyelerinin, 31 Aralık 2015 tarihine kadar Milas’tan yapacakları gönderilerine % 30 indirim uygulanacak.

Sahip olduğu 10 milyonu aşkın zeytin ağacı ile Türkiye’nin zeytin ağacı varlığının yaklaşık % 10’una sahip olan Milas’ta, Milaslılar için yıllardır büyük bir sıkıntı konusu olan zeytin ve zeytinyağının  başka illere gönderilmesi sorununun, Yurtiçi Kargo tarafından çözülerek zeytin ve zeytinyağı gönderilerinin kabul edilmesi ve bunlara % 40 indirim yapılması üzerine MİTSO yönetimi tarafından teşekkür ziyareti yapılmıştı. Bu ziyarette, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in önerisi ile oda üyelerine de indirim uygulanması gündeme gelmişti. Önerinin Yurtiçi Kargo tarafından kabul edilmesi üzerine MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret eden Yurtiçi Kargo’nun Bölge Müdür Yardımcısı Özcan Özata, Bölge Müdürlüğü Satış Uzmanı İştar Uslu ve Milas Acente Müdürü Mutlu Eryılmaz, oda üyelerine uygulanacak indirimin esasları üzerinde anlaşmaya vardılar. Buna göre, MİTSO tarafından üyelik kayıtları Yurtiçi Kargo’ya bildirilmiş olan  MİTSO üyeleri, Milas’tan yapacakları gönderilerine, 31 Aralık 2015 tarihine kadar % 30 indirim uygulanacak. Anlaşma metni MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yurtiçi Kargo Bölge Müdür Yardımcısı Özcan Özata tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

MİTSO Yönetim Kurul Başkanı Reşit Özer, Yurtiçi Kargo yöneticilerine yapılan protokol nedeniyle teşekkür ederek günün anısına özel olarak yaptırılmış olan ve üzerinde Hekatomnos lahdinin görüntüsü bulunan bir porselen tabak armağan etti. Reşit Özer, “Yurtiçi Kargo’ya öncelikle Milaslılar için yıllardır çok büyük bir sıkıntı konusu olan zeytin ve zeytinyağı gönderilerini kabul etmesi ve üstelik bunlara % 40 indirim uygulaması nedeniyle teşekkür ediyorum. İkincisi, önerimizi kabul ederek üyelerimize Milas’tan yapacakları gönderilerde % 30 indirim yapmayı kabul ettikleri için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Reşit Özer, bu yıl Milas’ta Kasım ayında 2. Zeytin Hasat Şenliği düzenleneceğini de belirterek Yurtiçi Kargo’dan şenliğe sponsor desteği vermesini ve şenlik alanında stant açmasını önerdi.

MİTSO ile protokol yaparak oda üyelerine indirim sağlamış olmaktan kendilerinin de mutlu olduğunu belirten Yurtiçi Kargo Bölge Müdür Yardımcısı Özcan Özata, Zeytin Hasat Şenliği’ne sponsor desteği konusunu yetkililere ileteceklerini belirterek ellerinden gelen destekte bulunmak için çaba göstereceklerini söyledi.IMG_7413 IMG_7424