DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


Ücretsiz izleyebilirsiniz! NEREDEN ÇIKTI BU DİJİTALLEŞME? DİYORSANIZ 6 NİSAN’DA EKRAN BAŞINA…

Ücretsiz izleyebilirsiniz! NEREDEN ÇIKTI BU DİJİTALLEŞME? DİYORSANIZ 6 NİSAN’DA EKRAN BAŞINA…
02.04.2021 16:33
0
A+
A-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile TOBB üyesi Muğla Odalarının ve Borsasının işbirliğinde başlatılan “2021 yılı Üniversite İş Dünyası İşbirliğini Güçlendirme Seminerleri” kapsamında düzenlenmekte olan online seminerlerin 5’incisi dijitalleşme konusunda yapılacak. Muğla S.K.Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Senem Yazıcı Yılmaz tarafından 6 Nisan Salı günü saat 10.00‘da “Dijitalleşmenin ABC’si: Yolculuk Başlıyor!” başlığıyla düzenlenecek semineri izlemek için http://tiny.cc/dijitallesmekayit linki üzerinden kayıt yaptırılması gerekiyor. Seminerde işlenecek konu başlıkları ise; “Nereden çıktı bu dijitalleşme?”, “Dijital ve teknoloji okuryazarlık seviyem nedir?”, “Endüstri 4.0 ve turizm 4.0 nedir?”, “”Yıkıcı teknolojiler nelerdir?”, “Teknoloji hazırlık seviyem nedir?”, “Neler dijitalleşiyor?” ve “Üniversite ile nasıl işbirliği yapabilirim?” başlıklarıyla sıralanıyor.

Online seminerlerin 5’incisi olan dijitalleşme konulu online seminer Prof. Dr. Selçuk Aktürk, Doç. Dr. Serkan Dirlik‘in koordinatörlüğünde, Öğretim Görevlisi Uğur Bekçibaşı‘nın teknik koordinatörlüğünde sunulacak seminer Muğla S.Koçman Üniversitesi, İnova Muğla TTO A.Ş., MUTSO Akademi, Muğla, Fethiye ve Milas Ticaret ve Sanayi Odaları, Bodrum ve Marmaris Ticaret Odaları ile MUTSO Akademi’nin işbirliğinde düzenleniyor.

Dijitalleşmenin her alana yayılmasının yanısıra iş dünyasının da çok önemli bir parçası haline geldiğini belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda üyelerini semineri izlemeye davet etti. Reşit Özer “Üniversite – iş dünyası ve odaların işbirliğinin çok verimli bir örneği olan dijital seminerler üyelerimiz için çok önemli bir bilgi kaynağı oluşturuyor. Üyelerimizin, dijitalleşmenin her alana girdiği bir dünyada bu semineri izleyerek bilgilenmeleri, kazançları olacaktır.

 

Yazı detayını buraya yazınız