DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19


MİTSO ŞİMDİDEN ANKARA TURİZM FUARINA HAZIRLANIYOR : FUARA KATILIM İÇİN İLKE ANLAŞMASI YAPILDI.

MİTSO ŞİMDİDEN ANKARA TURİZM FUARINA HAZIRLANIYOR :  FUARA KATILIM İÇİN İLKE ANLAŞMASI YAPILDI.
21.06.2017 17:28
0
A+
A-

*Bu yıl 23 – 26 Mart tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Travel Expo – Ankara Turizm Fuarı’na farklı bir renk katan MİTSO, gelecek yıl 22 / 25 Mart’ta yapılacak fuarın hazırlıklarına şimdiden başladı.

*Bu yılki fuarda yaptığı sergileme ile dikkat çeken MİTSO, gelecek yılki fuara daha iddialı bir şekilde hazırlanacak.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası gelecek yıl 22 / 25 Mart tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek Travel Expo – Ankara Turizm Fuarı’na katılmak için hazırlıklara şimdiden başladı. MİTSO, fuarda 120 metrekarelik bir stantta Milas ürünlerini ve Milas’ın tarihi ve turistik yerlerini tanıtmak amacıyla yine dikkat çeken bir sergileme yapmayı amaçlıyor.

Ankara’da, 23 – 26 Mart tarihleri arasında ATO Congresium Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve kendi alanında Türkiye’nin en büyük turizm fuarlarından birisi olan Travel Expo – Ankara Turizm Fuarında yaptığı farklı sergileme ve tanıtım yöntemiyle MİTSO fuara çok büyük renk katarak dikkat çekmişti. MİTSO bu yıl fuarda daha çok ses getirmek için erkenden kolları sıvadı. Gelecek yıl 22 / 25 tarihlerinde yine aynı yerde yapılacak fuara katılmak için MİTSO, fuarın organizatör firması Atis Fuarcılık yetkilileri ile bir görüşme yaparak ilke anlaşmasına vardı.

MİTSO, fuar için hazırlıkları şimdiden başlatırken MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Dış İlişkiler ve Ar-Ge Memuru Gülay Aytaç; fuarın organizatör firması Atis Fuarcılık’ın proje sorumlusu Emir Can Tunç ve Satış Departmanı Görevlisi Yiğit Emre Kaya ile ilk görüşmeyi yaptılar. Görüşmede MİTSO’nun gelecek yılki fuara katılması ilke olarak kararlaştırıldı. Buna göre MİTSO, gelecek yıl 22 / 25 Mart tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek Taravel Expo – Ankara Turizm Fuarı’nda yer alacak. MİTSO, fuar alanının girişinde 120 metrekarelik bir stant açacak. Stant, özel olarak tasarlanacak ve stantta Milas’ın tarihi ve turistik yerleriyle ürünlerinin tanıtımı yapılacak. Milas standına bu yıl olduğu gibi yine Ankara’da yaşamakta olan Milaslılarla, Milas’ta görev yapmış bürokratlar da davet edilecek.

Ankara Turizm Fuarı’nın Türkiye’de kendi alanında önde gelen fuarı olduğunu belirten MİTSO Yönetim Kurulu Bakanı Reşit Özer “Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Ankara fuarında olacağız. Bu yıl yaptığımız sergileme, fuarda çok dikkat çekmiş, beğeni kazanmıştı. Bu yıl daha çok ses getirecek bir sergileme yapmak için şimdiden çalışmalara başladık. Fuarın organizatör firması olan Atis Fuarcılık ile ilke anlaşmasına vardık. Gelecek yıl Ankara’da olacağız” dedi.

Atis Fuarcılık yetkililerinden Proje Sorumlusu Emir Can Tunç ile Satış Departmanı Görevlisi Yiğit Emre Kaya da, bu yıl fuara ayrı bir renk katan MİTSO’ya fuara katıldığı için bir teşekkür belgesi verdiler.