YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN… NİCE MUTLU YILLAR…
![YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN… NİCE MUTLU YILLAR…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/2021-yeni-yil-8.jpg?fit=626%2C417&ssl=1)
İyilikler ve güzelliklerle, sağlık ve mutlulukla, yepyeni umutlarla
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Yüksel Reşit Özer“
Benzer Konular
*Fuar açılışına Muğla Vali Yardımcısı A. Ali Barış, CHP Muğla Milletvekilleri Ö. Süha Aldan, Nurettin Demir ve Tolga Çandar ile Muğla Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar ve Muğla Belediye Başkanı Osman
06.08.2013 17:56
0
İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl Türkiye’nin en büyük 500 firmasını belirlediği araştırmanın sonuçları açıklandı. İlk 500 içinde Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın iki üyesi Gümüşdoğa ve Kılıç da yer alıyor.
02.06.2021 12:05
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’ndan yapılan çağrıyla Bağ-Kur kapsamında bulunan şirket ortaklarının varsa prim borçlarının yapılandırmaları ve ödemeleri gerektiği hatırlatıldı. T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Milas
02.11.2017 13:58
“ARABULUCULUK” KONUSUNDA MİTSO İLE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ YAPMAK İSTİYORUZ Milas Baro Temsilciliği, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na, bir süre önce yapılan Oda seçimleri nedeniyle kutlama ziyaretinde bulunurken Türk hukuk sistemine
21.05.2018 15:14
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde 10 yıl ve 20 yıl süreyle görev yapan Genel Kurul delegelerine, Ankara’da düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın da
16.07.2014 14:07
MİTSO, üyelerine yıllık aidat ve munzam aidatların ilk taksitlerinin son ödeme gününün 30 Haziran olduğunu hatırlatıyor. Konuyla ilgili MİTSO Genel Sekreterliğinden yapılan açıklama şöyle: “Değerli Üyelerimiz; Milas Ticaret ve Sanayi
28.06.2017 16:03