![YURTİÇİ KARGO’YA HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/3-Yurtiçi-Kargo.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Yurtiçi Kargo Milas Şubesini ziyaret ettiler. MİTSO Yöneticileri işyeri yöneticisi Mutlu Eryılmaz‘a Odanın çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
* Milastaki meslek odalarının başkanları MİTSOnun davetiyle Milatsa bir GEKA projesi hazırlanması için bir araya geldiler. * Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokatın da katıldığı toplantıda meslek odalarının katılımıyla oluşturulacak bir
06.08.2013 17:35
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ocak ayı sonu itibariyle hazırlanan kati mizan cetveli, oda meclisinde oybirliği ile kabul edildi. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’in açtığı meclis oturumunda oda genel sekreteri
01.03.2016 15:17
Tüm dünyada çok tehlikeli bir şekilde yayılmakta olan koronovirüse karşı kurumların aldıkları önlemler de ardı ardına geliyor. Milas Ticaret ve Sanayi Odası, koronovirüse karşı bir hafta içinde üç kez tüm
28.03.2020 23:40
İstanbul Sanayi Odası, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunu açıkladı. Listede Ege’den 68 firma yer alırken bunlardan birisi Milas, birisi de Bodrum’dan. İlk 100’de Petkim Petrokimya Holding 13’üncü sırada yer
26.06.2014 15:03
Türkiye İş Bankası Milas Şubesinden Milas Ticaret ve Sanayi Odasına çok özel bir armağan geldi. Bankanın Milas Şube Müdürü Ali Karaman ve II. Müdürü Şehnaz Bozdemir, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı
23.03.2021 11:36
Tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesi dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar dileriz, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yüksel
20.07.2021 08:00