YALIKAVAK ESKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN MİTSO’YA…
![YALIKAVAK ESKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN MİTSO’YA…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2018/05/IMG_4971.jpg?fit=640%2C364&ssl=1)
Bodrum’un eski Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Sarıhan ile Zeytindostu Derneği Muğla
İl Temsilcisi Ferudun Kaykı; Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i
ziyaret ederek yeniden seçilmesi nedeniyle kutladılar. Mustafa Sarıhan ve Ferudun Kaykı; Reşit Özer’e
yeni dönemde de başarılar dilediler.
Benzer Konular
Sanayi Sicil Kanunu gereğince sanayi işletmelerinin sanayi siciline kayıt edilmesi ve Sanayi Sicil Belgesi alma zorunluluğu nedeniyle bu işletmelerin bir senelik faaliyetlerini içeren Yıllık İşletme Cetvellerini takvim süresi sonundan itibaren
03.02.2017 15:19
0
*MİTSO’nun Ocak ayı olağan meclis toplantısında bir önceki ayın kati mizanı da oylamaya katılan üyelerin oybirliği ile kabul edildi. Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ocak ayı olağan meclis
01.02.2018 15:40
Almanya’nın başkenti Berlin’de Motel Plus’un Başyöneticisi Beklan Coşkun Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Tiryakioğlu, Soner Çamlıbelen ve
25.12.2019 13:05
Bu yıl 5 / 8 Mart tarihleri arasında Milas’ta yapılacak Güney Ege 11. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı için hazırlıklar tamamlandı. Fuarın organizatör firması Expolink Fuarcılık A.Ş. Yöneticisi Zeki Erdoğan
21.01.2020 15:42
*Yıllık İşletme Cetvellerini Nisan ayı sonuna kadar İl Müdürlüğüne veya Bakanlığın www.sanayi.gov.tr adresindeki E-Hizmetler bölümünde bulunan Sanayi Sicil Bilgi Sistemi’ni kullanarak verilmesi gerekiyor. *Yıllık İşletme Cetvellerini Nisan ayı sonuna kadar
15.03.2016 14:30
Coğrafi işaretli ürünlerin zaman zaman denetlenmesini öngören Sınai Mülkiyet Kanunu ve Yönetmeliği gereğince Milas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından coğrafi işaret tescili alınmış olan Milas zeytinyağının da piyasa denetimi yapıldı.
20.12.2021 17:16