![MUTLU YAPI MARKET’E HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/1-İsmail-Mutlu-Filli-Boya.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Mutlu Yapı Market iş yerini ziyaret ettiler. MİTSO Yöneticileri, iş yeri sahibi İsmail Mutlu‘ya odanın çalışmalarını anlatarak hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
Y Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Ören’deki üyelerinden Keramos Ormancılık, İnşaat, Restorasyon, Turizm, Ticaret ve Sanayi Ltd Şirketi işyerini ziyaret ederek işyeri sahibi Nesrin İnceoğlu‘nun yeni yılını kutladılar ve
19.01.2022 16:48
0
T.C. Ticaret Bakanlığı, yerli malların üretimini teşvik etmek amacıyla yerli üretim mallarda “yerli ürün” etiketinin olması gerektiğini bildirdi. Bakanlıktan Ticaret İl Müdürlüklerine gönderilen yazı ile “Fiyat Etiketinde Yerli Üretim Logosu
03.09.2019 14:13
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver TUNA, Meclis Başkanı Reşit ÖZER ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin MAT, Toprak Holding A.Ş.ye yaptıkları ziyarette çalışanların yanlarında olduklarını belirttiler. Toprak Holding Tesis Yetkilisi
06.08.2013 17:26
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, zeytin hasat mevsimi sürerken markalı üretim yapan zeytin ve zeytinyağı üreticilerini ziyaret ederek bereketli hasat ve bol kazançlı ticaret dileğinde
16.01.2018 13:23
*TOBB / MİTSO işbirliğinde toplam 70 bin TL’lik bir yardım bütçesi oluşturularak içlerinde 11 çeşit gıda maddesi olan 800 yardım paketi, mahalle muhtarlarının belirlediği ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. Türkiye
20.05.2020 11:36
Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, 23 Nisan Bulvarındaki üyelerinin işyerlerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı, hayırlı işler dileğinde bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer,
05.01.2022 13:22